Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tartasz az életben és...

Hol tartasz az életben és hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Pl párkapcsolat, gyerek

Tanulás

Munkahely/Karrier

Saját autó, ház


2019. jan. 11. 18:24
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
65%
Először válaszolj te is ezekre a kérdésekre.
2019. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
61%

Érettségi után megcsináltam egy középfokú nyelvvizsgát és egy 2 éves szakmát, ami eleinte nagyon érdekelt, de nem abban dolgozok.


Fél éve volt a szakmai vizsgám, utána egyből jöttem dolgozni, és bár nem a szakmámban, de nagyon szeretem. Jó fizetés, jó kollégák, jó főnökök, jó környezet.


Még a családi házban élek, ezért abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy már pár száz ezret sikerült megspórolnom. (ezt elsősorban jogsira, kocsira)


Fél éves párkapcsolatom van, majd elválik mennyire lesz komoly. Beszéltünk már összeköltözésről (ez albérletben lenne lehetséges), de előtte még szeretném magam jobban összerántani anyagilag.


21/N

2019. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
76%

24 éves nő vagyok.

Párkapcsolat: Egy se veled se nélküled "kapcsolatban" vagyok benne, aminek nem tudom mi lesz a vége. Gyerek nincs, de a jövőben mindenképpen szeretnék anya lenni.

Tanulás: Egyetemet végeztem tavaly januárban, hiányzik még egy nyelvvizsgám a kettőből. Februárban vizsgázok németből.

Munkahely/Karrier: Jó munkahelyem van. Szeretek nagyon bejárni. Bár ez az első munkahelyem, tehát nagy karriert nem mondhatok magamnak értelemszerűen.

Saját autó/ház: Mivel jelenleg nincs még egyikre sem pénzem, gyűjtögetek. Jogsim van 3 éve. Szüleimmel élek egyelőre.

2019. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
10%

"Egy se veled se nélküled "kapcsolatban" vagyok benne, aminek nem tudom mi lesz a vége."

Én már tudom. :)

2019. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
34%

Elvált vagyok, két gyerekkel, van egy két éves párkapcsolatom.

Kreatívkodni tanulok, de nem vagyok túl tehetséges :D

Bolti eladó vagyok egy ruházati üzletben, emellett

Két lakásom albérletként van kiadva, (ebből van passzív jövedelmem), plusz saját hát. Autó nincs, csak a páromnak.

28N

2019. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
53%

6 éve van barátnőm

Saját vállalkozás, nettó 1 millió fölött tudok belőle kivenni/hó

Saját autóra nincs szükségem, mert Budán, jó közlekedésű helyen lakom

Saját lakást pedig nem vagyok hajlandó venni, amíg be nem dől a lakáspiac, addig inkább bérlek.

2019. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
67%

21 vagyok.


párkapcsolat ✖ féléve egyedül újra


gyerek ✖


Tanulás befejezve✔


Munkahely/Karrier Ez az egy legalább bejött, jó munka,viszonylag jó pénzzel


Saját autó ✔


Ház✖

2019. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
14%
#24: És szerinted kérdezte a véleményed? Magadról írj, ne másokat sértegess!
2019. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
65%

26 éves nő vagyok. Párommal 11 éve vagyunk együtt, van egy 2éves lányunk. Szeretnénk még egy gyereket biztos, de lehet, hogy majd egy harmadikat is. Saját vállalkozásunk van, ami szépen jövedelmez. A szülés előtt műkörmösként dolgoztam, ezt majd szeretném is folytatni, mert nagyon szerettem csinálni, szerettem emberekkel foglalkozni, nekem ez inkább hobbi, de nem mellesleg nagyon jól kerestem vele.

Egy nagy kertesházban élünk, amit folyamatosan újítgatunk, csinosítgatunk, és van 2 autónk.

Én összességében elégedett vagyok, jól élünk, nagyjából ott tartunk, ahol akartunk is. Nyilván az embernek vannak vágyai, álmai, amiket igyekszik megvalósítani, azért hajtunk, hogy ezek teljesüljenek. Sokat dolgozunk és keményen.

2019. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
23%
#24: Megnyugtatlak, ha vége lesz, akkor sem fogok a kardomba dőlni, nem leszek depressziós, és öngyilkos sem, úgyhogy a rosszindulatod nyugodtan megtarthatod magadnak. Egyrészt semmi közöd a magánéletemhez, másrész úgy làtom nem a feltett kérdésre válaszoltál. Úgyhogy tartsd meg magadnak a megjegyzéseid és ne rontsd el másnak a kérdését!
2019. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!