Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tartasz az életben és...

Hol tartasz az életben és hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Pl párkapcsolat, gyerek

Tanulás

Munkahely/Karrier

Saját autó, ház


2019. jan. 11. 18:24
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
30%
Okés, megyek, itt ma senki sincs humoránál...
2019. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim válasza:
41%

25 vagyok


Párkapcsolat, gyerek nincs. Gyereket később sem akarok.


Diploma van, a karrierem jó úton halad és szeretem is.


Saját autó, ház nincs. Ha ebben az országban maradok, nem is lesz. :(


Tehát nagyjából sehol nem tartok egy bizonyos oldalról nézve. De más oldalról meg tekinthetjük úgy, hogy minden okés, ez nézőpont kérdése.

2019. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
52%

18 éves vagyok.

Érettségi és felsőfokú nyelvvizsga előtt, a közepet egy éve tettem le.

A jogsit tavasszal kezdem.

Ha jól alakul, akkor szeptembertől egyetem.

A barátommal egy éve vagyunk együtt.

2019. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
63%

35N, házas, 1 éves gyerkőc, egyetem, szakmában dolgoztam nagyon jó pénzért, még 10hónapig itthon vagyok a gyerkőccel, aztán mars vissza dolgozni. Saját autó van 2. Saját ház még várat magára, hitelt nem nagyon szeretnék, de spórolni nem tudok. A karrierben - még van 1 vizsgám úgy 2-3 év mulva, ha az kipipálva akkor megpályázhatom a szakmámban/munkahelyemen elérhető legnagyobb pozíciót, azt 40 éves korom előtt el akarom érni.

Egy van amit bánok/vagy nem- fene se tudja- a barátaim nagy része elkopott, elmentek külföldre, megszakadt a kapcsolat, most mind felszínes barátságaim vannak- erre kellett volna azt hiszem kicsit többet áldozni s jobban odafigyelni, a hiányukat úgy évente 1-2x érzem, tehát nem világvége állapot.


Na úgy, most valaki tanítson meg engem spórolni.

2019. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 Metionin ***** válasza:
58%

Párkapcsolat van 10 éve, gyereket nem akarunk.

Van 2 diplomám, még szeretnék egy nyelvet használhatóan megtanulni, ez folyamatban van.

Van munkahelyem, karrier alakul.

Nincs autóm, jogsim sem, házam sem. Szegény családból jövök, ahol nem volt pénz ilyesmire hogy jogsi, nulláról meg időbe telik összehozni egy házat.

28 vagyok.

2019. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
30%
Ez a kérdés tiszta depressziós. Ha ennyi az élet, minek létezünk.
2019. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
34%

20 éves lány vagyok, 3 éve vagyok együtt a barátommal, gyereket nem szeretnék, mert szerintem kifejezetten sz@r anya lennék, meg a saját életemet sem akarom elrontani. Helyette van két cicám :)

Tavaly kezdtem a programtervező informatikus szakot. Még nem tudom, hogy jó döntés volt-e, mindig bizonytalan voltam igazából ebben a kérdésben, hogy mit tanuljak, de majd elválik. Angolból van már egy felsőfokúm, kicsit értek spanyolul is, de beszélni nem tudom. Skandináv nyelveket próbálgattam még, de nem nagyon van rá időm.

Jogsit és kocsit nem akarok (kiidegelt az oktatóm, és úgy döntöttem, hogy jó nekem a busz is), házam még nincs.

Már általános alsóban is az volt az álmom, hogy író legyek. Ezt a mai napig nem adtam fel, csak már mások a motivációim. A zene nagyon nagy szerepet tölt be az életemben, ezért szeretnék majd megtanulni valamilyen hangszeren játszani (gitár lesz valószínűleg).

Úgyhogy nagyon sok minden van még előttem, sok mindent akarok csinálni és tanulni, mondhatni sehol nem tartok még.

2019. jan. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
52%
21 éves vagyok, még tanulok de már nemsokára végzek. Dolgozom is. Hazfelujitasban vagyok a párommal. Vagyis most már a vőlegényemmel. Pár hónap múlva kész lesz és összekoltozunk.
2019. jan. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
52%

21 éves vagyok.

Nincs párkapcsolatom, és gyerekem sem.

Egyetemre járok, és fogok is még egy jó ideig.

Szüleimnek hála van saját lakásom. Autóm nincs, mivel jogsim sincs. Kicsit sajnálom már, hogy nem csináltam meg 18 éves korom körül, mikor még középiskolába jártam, de akkor még abszolút nem érdekelt, most meg nem szeretném azt a minimális szabadidőmet erre szánni. Talán majd 1-2-(3) év múlva.

2019. jan. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
33%

31 éves vagyok, házas van egy fiam, tavasszal születnek az ikreink.

Saját lakás (epitkezni szeretnénk, kb. egy év múlva kezdjük, most arra spórolunk)

Saját autó

Jelenleg gyeden vagyok, de biztos (mégha nem is alom) munkahelyem van, ahova vissza mehetek majd,

2019. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!