Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza szeretném hozni a barátom...

Haza szeretném hozni a barátomat. De így hogyan, hogy szégyellem magam a körülmények és a család miatt?

Figyelt kérdés

3-an vagyunk.en anyu, és a tesoja. A tesó alkoholista. Van van egy kis pénze, inkább alkoholra költi, mint ételre. Anyu pedig nagyon elhagyta magát.munkahelye nincs,az én penzembol vagyunk. csak néha főz, nem mos, nem takarít. Képes hetekig ugyanabba a ruhába járni. Nagyon igénytelen.

A barátom szüleivel már találkoztam, nagyon kedves emberek. Az otthonukban is jártam, az is szép, rendezett.

Nem tudom, így hogyan hozhatnam haza a barátom. Tudom, hogy szeret,es ő nem ezt nezné. De számomra annyira kellemetlen. Ti mit tennétek?


2019. jan. 22. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kitartasz 2 ingyenélőt? Miért? Mi tart ott?
2019. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nincs hol laknom
2019. jan. 23. 02:34
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát igy nem is lesz soha,életed se.. És életed végig a piájukra kereshetsz,a pasi meg fog ott fog hagyni a vérbe ha sokéig hazudozol neki,és találni fog értelmes nőt,aki nem piásokra élődsködőkre dolgozik.. Senki nem fog ebbe betársulni melléd,jó reggelt,....

40N

2019. jan. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit keresel, de ki kéne venned egy albérleti szobát. Az olcsóbb, mint egy egész lakás. Szükség esetén többet dolgozni, na nem annyival, amire rámész, csak amivel minimálisan megélsz egyedül.
2019. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!