Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a szüleimmel...

Hogyan tudnám a szüleimmel normális körülmények között megbeszélni a pasimat?

Figyelt kérdés
22 vagyok és eddig nem lehetett a szülőkkel pasikról beszélni így titokban van egy 32 éves pasim.de ők ezt megtudták és elvagyok tiltva jóformán mindenkitől.... nem mehetek sehova. De a barátommal mi ezt komolyan gondoljuk,de a szüleim meg sem hallgatnak hogy elmondjam hogy mit érzek vagy valami... tudom nem tökéletes a barátom (volt börtönben kisebb lopásért,van egy 9éves lánya,10enéves korában drogozott) de mégis hogy győzzem meg a szülőket,hogy nekem ő kell?

2012. jún. 1. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Igénytelen vagy, sajnálom a szüleidet. Meggyőzni nem fogod őket, maximum beletörődnek.
2012. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Talán meg kellene őket értened, hogy mitől is féltenek! Ha meg nem tetszik, hogy beleszólnak az életedbe, költözz el. 22 évesen már felnőtt nagylány vagy. Megteheted. de! Ameddig az ő házukban laksz, az ő kajájukat eszed, úgy kell viselkedned, ahogyan ők diktálják, ahogyan ők szeretnék.
2012. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

szia


sosem fogják elfogadni, legalábbis nekem nem fogadták el sosem pedig már össze is házasodtunk és úton a kisfiunk is. Én 24 ő 38. A szüleim egy pasimat sem fogadták el soha, anyám meg egyenesen kinyilvánította a nem tetszését a párom előtt. Tiltottak engem is, de nem érdekelt. Nem beszélgettem velük szinte sose mindig a párommal voltam aztán elköltöztem otthonról majd később összeházasodtunk, és a mai napig nem fogadják el, ellátogatunk szülinapkor névnapkor stb de csak egy köszöntés erejéig, aztán megjegyzik hogy el lehet menni! Legyél erős. Lehet megenyhülnek ha látják hogy rendes a fiúd és nem bánt téged! De sose legyél velük olyan rosszba, hogy ha bármi történik ne mehess haza! Sajnos ha bármi történik akkor én csak az utcára mehetek, ellenem forditották a családot is!

2012. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom hogy lehetne ezt megbeszélni, leginkább sehogy. Minden esetre ezzel a szüleid azt fogják elérni, hogy még jobban ragaszkodsz a pasihoz, hiszen tiltják, ez így szokott lenni, a vége tényleg az lesz, hogy őt választod szüleid helyett.

Ha az én gyerekem lennél, én nem tiltanám, pont ezekért a dolgokért, bíznék benne, hogy idővel megjön az eszed.

2012. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

#1: az ilyen pasik a menők, látod...


"Kisebb" lopásért nem szokás sittre menni. Vagy a pasid ver át téged, vagy te minket. Egyébként önálló felnőtt ember vagy. Ha a sittes pasit megoldod, ne mondd, hogy a szüleid miatt lelkiismereti problémáid vannak.

2012. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

ez szánalmas hogy 22 évesen megtiltanak neked bármit is és hogy nem tudjátok megbeszélni, csak azt tudom mondani hogy költözz el


viszont egyáltalán nem csodálkozok azon, hogy a szüleidnek nem tetszik, hogy egy drogos börtöntöltelékkel jársz...

2012. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Először azt akartam írni,hogy 22 évesen már a sarkadra kéne állnod,hogy ne szabják meg mit csinálsz. Majd tovább olvasva a pasid jellemzését, tökéletesen megértem a szüleidet.22 évesen messze nem vagy érett felnőtt ember.Ha az lennél még véletlenül sem kezdenél ilyen alakkal.

Sajnálom a szüleidet,mert ők már most látják,hogy a vesztedbe rohan.Amúgy meg kis lopásért csak felfüggesztett ítéletet kap.

2012. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
En is teljesen megertem a szuleidtet...Fiatal vagy biztus nem is vagy csunya de pont egy olyannal kell kezdj akinek van mar multja elotted egy lanya es foleg meg bortonben is volt hat ez elegge fura nekem.... de tudod mit en ha a szuleid helyeben lennek hagynam ,hogy tanulj a magad karan es majd ha a pasitol kapsz egy jo istenes pofont mert bortontoltelekbol mast nem tudok kinezni akkor majd helyreall az agyad remelhetoleg... annyi veled egyidos normalis pasi van es te pont egy nalad idosebbel akarsz osszeallni aki meg bortonben is volt meg drogozott...de a te dontesed en teljesen megertem a szuleid..tutti ha latnak,hogy normalis pasid van akkor beletorodnenek ,mert vegulis mar nem vagy gyerek...de ilyen esetben en is beleszolnek a dolgokba ha a lanyom egy ilyen pasival kezd mindegy mennyi idos...
2012. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Én teljesen megértem a szüleidet. Az egy dolog, hogy 10 évvel idősebb, azt még le lehetne nyelni. A 9 éves lányt már nehezen (21 évesen felcsinált valakit, elég felelősségteljes gondolkodású lehet), az pedig, hogy drogozott, ráadásul börtöntöltelék (és jól írták, "kisebb lopásért" nem csuknak le senkit, szerintem inkább RABLÁS volt az a "kis dolog") már megemészthetetlen.

Az ilyen alakhoz a szintén elvált, 30-as, lecsúszott, alkoholista nők valók, nem pedig egy normális 22 éves lány. Nem igaz, hogy a szóba jöhető több millió hapsi közül az egyik legsz@rabbat fogod ki, de azzal cs*szed el az életed, akivel akarod, csak ne várd el, hogy a szüleid ehhez jó pofát vágjanak.


Amúgy gondolom nem volt annyi eszed, hogy mielőtt összebújtál csináltattál egy komplett STD-panelt, mert az ilyen alakoknál népbetegség a Hepatitis C (ami sokszor gyógyíthatatlan, és májzsugort, majd májrákot okoz).

2012. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lopásért is be lehet kerülni, lehet csak pár hónapot volt bent, a drogozás pedig lehet party drog volt.Mondjuk lényegtelen. Anyukádék féltenek és ezen nem fogsz tudni változtatni. Mondd el nekik, hogy most ezt érzed, költözz össze a sráccal, lakva ismeri meg az ember a másikat, aztán lehet hamar kiábrándulsz belőle, vagy é fog példás életet élni és ezzel a szülők felé is bizonyÍtani fog.
2012. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!