Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti szüleitek együtt, vagy...

A ti szüleitek együtt, vagy külön fürdenek? Melyik a gyakoribb?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
Apám ács, anyám tanárnő. Apám sokszor estére nagyon poros és fa illatú. Anyám meg még estére is "tiszta". Ők külön fürdenek.
2019. jan. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Ki a rosseb fürdik együtt (tisztálkodás céljából)?
2019. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim külön. Bár volt olyan hogy pl míg anyum fürdött addig apum bent volt és beszélgettek. Én a férjemmel gyakran fürdünk együtt, főleg mióta elkoltoztunk saját házba és itt egy hatalmas fürdőkád van (emiatt is szerettem bele ebbe a házba), van hogy átcsap huncukodásba, de az esetek többségében relaxalunk és beszélgetünk :) ő dolgozik, én itthon vagyok a kicsivel, és mikor a gyerek elalszik, ilyenkor kellemes a hasznossal együtt fürdünk közben kibeszeljuk a napi dolgokat :)
2019. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Külön. Együtt be sem fértek volna. Apám elég termetes. Szerintem fürödni - pancsikolni - ő magában sem tudott volna. Zuhanyzós család voltunk.
2019. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Külön
2019. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Külön.
2020. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!