Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb, erkölcsi,...

Mi a fontosabb, erkölcsi, vagy anyagi támogatás?

Figyelt kérdés
Mi a fontosabb, az hogy tudod van valaki akire barmikor barmilyen helyzetben szamithatsz, mert onzetlenul szeret, vagy ha vilag eletedben "tojt a fejedre, de ha ugy adodik azt mondja ad x osszeget. Bar, ez sem 100% hogy lesz belole valami.
2019. jan. 29. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Miből veszel kenyeret?
2019. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha valakire feltétel nélkül tamaszkodhatok , mindig mellettem van és támogat ha baj van. Ez többet ér minden forintnál.
2019. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a fizetesembol.. ?!
2019. jan. 29. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen,ha vkire mindig minden körülmények között számíthatok. Nem a pénz teszi az embert.
2019. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mindenképpen egy egészséges egyensúly a jó, az arany középút. Egyik szélsőség sem ideális.
2019. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem az erkölcsi lett volna. Sajnos én egyiket sem kaptam meg de ha választani lehetne, az elsőt választanám. Az anyaiakat megoldottam, de nem volt valami jó hatással a személyiségfejlődésemre, hogy otthon folyamatosan megaláztak és hogy hamarabb mondhattam el a problémáimat az énektanáromnak, mint a saját szüleimnek. Mellesleg fordított helyzetben lehet hogy nem fogadtam volna el a pénzüket ha amúgy meg leszartak.
2019. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az erkölcsi, mert azáltal nagyobb esélyem van rá, hogy magabiztos és életképes ember leszek, aki meg tudja teremteni magának az anyagiakat.
2019. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az a fontos, hogy te adni tudj. Más ember sem különb. Miért várnám el, hogy kapjak valamit? Nem érdemeltem ki semmivel, kegyelemből kapunk. Ha nem kapunk azért nem kapunk, mert nincs miből.(pénznél is lelki dolog van a háttérben.) Vessünk, hogy arassunk. De nem biztos, hogy úgy fogunk aratni, hogy a másik ugyanazt teszi meg, mint mi. Ne sajnáljuk magunkat, mert kincsek vannak bennünk, miért csak a kapott kinccsel gazdálkodnánk?
2019. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző vagyok. A válaszom a szeretetbeli adás. A szeretet benned van, hiszen élsz.
2019. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!