Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a kapcsola...

Ropi73 kérdése:

Ti mit tennétek, ha a kapcsolatotokba x év után hirtelen megjellenne az előző kapcsolatból született gyerek? Apuka szeretné megismerni. Ex nem szeretné, hogy en is bekerülne a képbe, mondván sok ez a gyereknek.

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 14:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tiltanám el őket egymástól,de valamilyenszinten nekem is teret kellene engedniük.
2019. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Ki kicsoda a történetben?

Kinek van az elözö kapcsolatból gyereke, az apuka miért nem ismeri, ki az ex és ki vagy te?

Írd le érthetöen a dolgot, mert ez nem az.

2019. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ahhoz az ex hogy neked dirigáljon?

Most a palidnál van a megoldás kulcsa.

2019. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
"Ex nem szeretné, hogy en is bekerülne a képbe, mondván sok ez a gyereknek." Miért, az a sok hazugság nem volt sok a gyereknek, amit évekig a képébe tolt, hogy hol van apu/ki az apu/miért nincs itt? Vagy úgy gondolja, hogy az esetleges láthatásoknál, te mindig lelépsz otthonról? Nemáááár...
2019. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Az ex rába.szott, mert a képben vagyok én is. A gyereket szeretettel várnám, az ex meg ne akarja irányítani az életünket, pláne hogy évekig kussolt.
2019. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokkal több,mint amúgy is kap szegény. Nincs abban semmi,h apának van társa is.
2019. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség az extől. Teljesen természetes, hogy apukának van valakije. Titkolni kéne?

Eddig nem volt elég titok? Inkább végre nyíltan kéne mindenkinek viselkednie.

Nyilván nem arra gondolok, hogy első találkozásnál te is menj a pároddal. De ne tagadjon le, meséljen rólad, ha szóba kerül, hogy van-e valakije.

És ha a későbbiekben tartják a kapcsolatot, akkor meg természetes, hogy veled is találkozik majd a gyerek.

2019. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én itt elsősorban a pasi reakciójára lennék kiváncsi.

Hogy a pasi úgymond kit választ. Hogy a kapcsolat elég fontos-e neki vagy simán leráz az exe, és a gyereke miatt, akiről egész eddig nem is tudott, nyilván az anyja mesterkedései révén.

Illetve hogy miért most és egyáltalán hogyan derült ez ki.

Ez meg egy hülyeség az ex részéről, ha apuka eddig nem is tudott a létezéséről, nyilván nem látogatta, ha meg most elkezdi, nem hiszem, hogy a gyereknek annyival nagyobb trauma lenne az , hogy apukának van párja.

Szóval itt a pasi hozzáállása fogja eldönteni mi lesz, de ha belemegy abba, hogy hanyagolja a mostani párját, akkor hagyni kell neki, aztán menjen Isten hírével.

2019. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

"az ex meg ne akarja irányítani az életünket, pláne hogy évekig kussolt"


Vagy az apuka nem akarta tartani a kapcsolatot a gyerekkel, nem látogatta, esetleg nem fizetett gyerektartást sem, stb.


Mert a kérdésből egyáltalán nem derült ki, hogy mégis hogy kell azt érteni, hogy hirtelen megjelent az előző kapcsolatból született gyereke.

2019. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Eddig miért nem voltak kapcsolatban?
2019. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!