Ti mit tennének?

Figyelt kérdés
Ha a párotok mikor megsimogatnátok a fenekét, agresszív a azt mondja,hogy ne! Haggyam békén...
2019. jan. 31. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Elővennék egy helyesírási szótárat...

Ezen felül a világon semmit, mindenkinek lehet rossz napja.

2019. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Karena26 ***** válasza:
84%
Tiszteletben tartanám a kérését, és nem nyúlnék többet a fenekéhez. Ja, és nem firtatnám a kérdést...
2019. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Megmondanám h majd akkor simogatom másét,ellökik a másikat folyton azt hőbörögnek ha lapát v megcsalás lesz.
2019. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Már simogatja neki más
2019. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Felfognám, hogy nem szereti, sőt idegesíti, ha valaki a fenekét simogatja.
2019. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Békén hagynám. Apámnak szokása volt rácsapni anyám fenekére előttünk is. Szegény anyám hiába kérte hogy ne. Apám röhögött, és folytatta. Én soha nem leszek ilyen aljas bunkó.
2019. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
A teste az övé. Úgyhogy tiszteletben tartanám.
2019. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván, ha szeretem, nem akarnék olyat tenni, ami a terhére van, de csak a végére járnék. Ugyanis ha feltétel nélküli a kapcsolat, akkor a seggét védő életünkpárja akár el is mondhatja, hogy mi ennek az oka. Ha besértődne a rákérdezésen, az már mélyebb problémákat takarna.
2019. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Az attól függ. Én speciel szeretem, amikor a párom megsimogat, nem mondanék neki olyat, hogy hagyjon békén.

De nyilván nem mindenki van így ezzel. Sokakat irritálja ezek szerint, ha a párja hozzáér. :D

Egyébként helyzettől is függ. Ha előtte sosem szólt érte (és nem, nem arra kell gondolni rögtön, hogy szegényke csak eltűrte a mocskos és erőszakos popsisimogatást), és most egyszer csak minden előzmény nélkül így reagált, akkor azért érdemes lenne rákérdezni, hogy drágám, mi a baj...

Azért egy amúgy jól működő, régebb óta tartó kapcsolatban SZERINTEM egy simogatásra nem normális reakció az, hogy rám üvölt, hogy hagyjam békén.

Ha csak simán nem esik jól neki, vagy bármi, akkor azt mondaná, hogy figyu szívem, ezt inkább légyszi ne. Ok? Ok.

Ha eddig nem volt gond, és most egyszer csak elkezd üvölteni érte, akkor vagy totál elhidegült tőlem és megcsal vagy szakítani akar vagy ilyesmi, vagy van egy k**a nagy pattanás a fenekén ami fáj neki, de nem meri megmondani...

2019. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ha eddig nem volt gond, és most egyszer csak elkezd üvölteni érte, akkor vagy totál elhidegült tőlem és megcsal vagy szakítani akar vagy ilyesmi, vagy van egy k**a nagy pattanás a fenekén ami fáj neki, de nem meri megmondani..."

Vagy éppen haragszik rád, csak téged nem érdekel, vagy ami legalább ennyire rossz: fel sem fogod hogy miért haragszik....

2019. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!