Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzen sértődjek meg? Vagy,...

Ezzen sértődjek meg? Vagy, nem érdemes mert nem akarok veszekedést! Ma van a születésnapom, és a párom teljesen elfelejtette. :- ( Sőt még A saját anyám is ami nagyon rosszul esik. Ne szóljak semmit h hé ma van a születésnapom?

Figyelt kérdés
Legalább felhívhattak volna nagyon rosszul esik..Veletek is előfordult hogy elfelejtették a szülinapodat? Köszönöm a válaszokat. 21L
2010. jún. 30. 18:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Boldog szülinapot:)!
2010. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Hé, ne búsulj! Nem lehetséges, hogy valami kis összejövetelt szerveznek Neked estére? Még ne sértődj meg, ráérsz holnap! :)

És, boldog születésnapot!!

2010. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Várj még holnapig. Még nincs vége a napnak. Hátha...
2010. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Messze van még az este.Honnan tudod h nem 1 meglepire készülnek ők ketten?Lehet hogy nem is felejtették el csak meglepit szerveznek neked.Egyébként pedig boldog szülinapot!Nekem vasárnap lesz:)
2010. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem volt ilyen. Az anyukád nem hiszem, hogy elfelejtette a születésnapod, ez inkább a pasikra jellemzőbb. Mondjuk még nem ért véget a nap, úgyhogy még simán felköszönthetnek. Bár én nem ismerem a párod, de lehet, hogy valami meglepivel készül neked.:) Szerintem ha már végképp úgy tűnik, hogy nem emlékeznek rá, akkor szóljál csak.
2010. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Holnapig várj, aztán rákérdezhetsz, hogy hékás elfelejtettétek...????
2010. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Most énekelk neked...Bóldog bóldog bóldog születésnapot kívánjuk hogy legyen még sok ilyen szép napod..:)
2010. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
85%
nekem sose tudják a szüli napomat pedig 17 vagyok :) de én megértem a szüleim mert tudom ,hogy mennyi gond van általába 2-3 hónapos késésekkel jut eszükbe a dolog de engem nem zavart. sose volt megtartva a szülinapom és fel se köszöntöttek 14 éves koromba jöttem rá ,hogy nem körülöttem forog a világ :) félre ne értsd :)
2010. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, boldog szülinapot!
2010. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én anyámnak annak idején küldtem 1 smst hogy boldog szülési évfordulót...:)Ne búsulj lehet h nem felejteték ám el csak estére meg lepi lesz.Ha nem holnap azért szólj nekik h ez neked rosszul esett.:)Isten éltessen!
2010. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!