Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy kifejezetten figyelem, hogy ki köszönt fel születésnapom alkalmából? És aki nem köszönt fel, azt én sem fogom utána. Viszont aki igen, azt mindenképpen.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Hát, én sosem figyelem, csak azt jegyzem meg, ha valaki a családból felejti el, de nem volt még rá példa. Egyébként nekem is most lesz a születésnapom, gondolom neked is, ezért merült fel a kérdés, szóval boldog születésnapot :)
2010. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
Aha gyerekes vagy.
2010. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Detto. Nagyon megjegyzem ki az, aki még facebookon vagy iwiwen se bírt 2 sort pötyögni INGYEN, hogy rohadjálmeg vagy akármi, pedig elvileg jóban vagyunk.
2010. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Ki mint bánik Veled,bánj Te is úgy Vele.Ez természetes dolog.Sem pitizni,sem megalázkodni nem kell,annak add meg a tiszteletet,aki Neked is megadja.
2010. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem szoktam, de ha vkinek akkor van a névnapja amikor nekem, csak mondjuk pár nappal előbb és én felköszöntöm, de ő utána engem nem, az nagyon tud bántani...
2010. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Akkor mégsem vagyok annyira gyerekes. Vagy nem csak én :D

Az elsőnek meg thx a köszöntést és viszont :P

2010. jún. 3. 14:09
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
Azért vagy gyerekes meet azt képzeled hogy mindenkinek veled kell foglalkoznia és aki nem teszi az minden bizonnyal utál és gonosz és szemét. Nem tudod magad más helyébe képzelni! Tudod nem minden ember olyan hogy még a 100 ismerőse hátfordulóját is megjegyzi! Vannak olyanok akik egyszerűen nem tudják észben tartanI! Nekem még a telefonomban is benne van és még úgy is sokszor napokkal később veszem észre. Ebben semmi gonoszság nincs, egyszerűen csak vannak ilyen emberek. Nem attól fognak szeretni hogy tudják a születésnapod. Senkinek nem kötelessége felköszönteni.
2010. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó: gondolom nem zavar, hogy létezik iwiw, facebook, myvip, amire ha fellép az ember, kijelzi kinek van épp születésnapja. Na most akinek ezek után is fáradtságos az ilyen...
2010. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
Ja igen olyanom is van de ha felmegyek egy héten egyszer akkor sem azt az oldalt nézem hanem a másikat ahol az üzenetek vannak. Tudod nem mindenki ott éli az életét. Ennyi. Igenis vannak ilyen emberek. El kéne fogadni. Ha az év többi napján normális akkor nincs semmi, ha meg nem akkor minek foglalkozol vele?
2010. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen de mondjuk pont azért írta szerintem ,hogy napokkal később.Ki az aki mindennap a neten lóg vagy netközelbe tud kerülni? Szerintem meg nincs abban semmi ha 1-2 nappal később köszöntesz fel valakit.
2010. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!