Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eleflejtette a párom, hogy ma...

Eleflejtette a párom, hogy ma van a születésnapom! Nekem nagyon rosszul esett. Hogy kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés

Tegnap este még eszében volt, aztán ma várom, hogy legalább annyit mondjon, hogy bukjak fel, de semmi!!

Aztán délután 5 körül megkérdeztem, hogy nem akar-e esetleg mondani valamit és akkor esett le neki, hogy mi van! 3 éve vagyunk együtt, eddig még nem volt hasonló eset! Ez annak a jele, hogy már nem vagyok olyan fontos neki? Lehet, hogy nem fognám fel akkora tragédiának, de mivel várandós vagyok sok minden elég érzékenyen érint..


2009. ápr. 20. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Boldog szülinapot:DNekem tegnap volt:P

Arra nem gondoltál h esetleg meg fog lepni?ííííííí de nem szóltam semmit neh lelőjjem a poént:D

2009. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
52%
Hát erre annyit mondok h férfiak:) ne akadj fent ezen, hiszen ha tegnap még az eszébe volt, akkor szerintem csak egy kicsit máshol járt az agya és ezért felejtette el...de lehet h csak meg akart lepni...én vártam volna estig az "emlékeztetéssel":) üdv
2009. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Én 15 éve vagyok nős, de mindig megkérem a feleségemet, hogy szóljon időben a szülinapjáról! Aztán jól elfelejtem én is, vagy hazafelé veszek valamit egy benzinkúton.


Ne akadj fel ezen! A férfiak így vannak összerakva! A főnökömnek megveszi a titkárnője a feleségnek szánt ajándékot, be is csomagolja, csak át kell adni. Sokszor azt se tudja mi van a csomagban!

2009. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Neked is nagyon boldog születésnapot!!


Hát igen, én is gondoltam, hogy talán meg akar lepni. De sajnos nem! Bevallotta, hogy teljesen kiment a fejéből!

Ja, mára kivett egy szabit is, azt hittem megyünk majd valahova kirándulni vagy valami...de nem így lett! :S

2009. ápr. 20. 19:13
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!!

Aranyos vagy, hogy beismered ezt a "gyengeségeteket" :):):):)

2009. ápr. 20. 19:16
 6/15 anonim válasza:
78%
énis kihúzom a férjed:P Az egész családból senkinek nem tudom a születés-névnapját megjegyezni:) férfiak ilyenek vagyunk, mindig megkérek énis mindenkit h szóljon előre:)
2009. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Ezen ne húzd fel magad én is férfi vagyok és nagyon nehéz bármilyen születésnapot, névnapot megjegyeznem. Még a párom szülinapját is csak nehezen tudom felidézni. Szóval férfiagy, ettől még biztos nagyon szeret.

2009. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A, en ugy szoktam, hogy azt mondom neki:- mit veszel nekem szulinapomra? Ezt kb. 1 hettel elotte mindennap elkerdezem tole. De nem nyaggatom, csak egy mondat mindennap, es ez hatasos! Mert tudod ha 1 hetig mondom neki, akkor nem felejti el.

Ez amugy igy van nalunk husvetkor, karacsonykor, mindig!:) En mar megszoktam. Inkabb figyelmeztetem, minthogy elfelejtse, az rosszul esne tenyleg.

Aztan nonapkor es valentin napkor is szolok neki, nem nyomulok, csak figyelmeztetem.

Amugy ha nem szolnek neki, kiakadna, hogy miert nem figyelmeztettem. Tenyleg mashogy vannak bekotve, es szokd meg hogy ok ilyenek, FFI-ak, es ne arra gondolj, hogy nem vagy neki fontos, ez nem igaz. Egyszeruen ffi, ennyi.

Boldog szulinapot:)

2009. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom megjegyzi, hál istennek. De valószínűleg a terhesség miatt érint most érzékenyen, anno akkor én mindenen sírtam. Elég gáz volt. Apukám meg a másik véglet, ő annyit tud, hogy melyik hónapban van a szülinapom és már hónap első napján megköszönt biztos, ami biztos. Ő viszont szinte minden évben megkérdezi, hogy tulajdonképpen hány éves is vagyok. :-) Egyszerűen ilyenek a férfiak. :-)
2009. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyunak tnap volt a szülije, az ő párja is elfelejtette.


És, hogy megnyugtassalak, volt pasimnak(aki rem hamarosan nem a volt, hanem a jelenlegi barátom lesz:)), neki a saját testvére nem tudja, hogy mikro van a szülinapja.

Ettől még biztos szeret téged a párod, de elhiszem hogy zavar, meg rosszul esik, én se örülnék neki az tuti.

Sok Boldog Szülinapot. És sok boldogságot nektek.

2009. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!