Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a sógornőmet tesómként...

Gáz, ha a sógornőmet tesómként nevezem meg néha?

Figyelt kérdés
A tesómmal se vagyunk rosszban, de a feleségével olyan kapcsolatban vagyunk, mintha tesók lennénk. Gáz, ha néha a sógornőm kifejezés helyett azt mondodm, hogy tesóm?
2019. febr. 2. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősök nem szoktak furcsán nézni, mikor meséled, hogy a tesóid milyen harmonikus házasságba élnek egymással?
2019. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jogos :D neem, mert akik ismernek minket, azoknak a nevén szólítom. Inkább idegeneknek, távolabbi ismerősöknek említem így.
2019. febr. 2. 13:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gàz
2019. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen gáz,pláne egy kívülálló számára.Én honnan tudhatnád,hogy ti milyen viszonyba vagytok..Ne keverd a szezont a fazonnal,óriási félreértések lehetnek ebből.
2019. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Furcsa, de azért annyira nem gáz szerintem. A sógorság jó esetben valóban kvázi testvéri kapcsolatot eredményez. Nem véletlen, hogy más nyelveken sokszor a fivér, illetve nővér szavakból képzik a sógor, illetve sógornő kifejezést: például angolul brother-in-law, sister-in-law, vagy franciául beau-frère, belle-sœur.
2019. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem.


A Parenthood c. sorozatban volt, hogy a nő úgy mutatta be valakinek a nővérét és a bátyja feleségét, hogy "my sisters".

2019. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Gáz! Amúgy mi értelme? Jobb lesz tőle a lelkivilágod?
2019. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz, hanem röhejes.
2019. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Gáznak nem gáz, ha neked így jó, de hogy nem szokványos, az biztos!
2019. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha nektek ez nem baj, neki sem, másnak sem akkor nem baj.


Én örülnék ha a sógornőm így hívna. De az úgy csinál, mintha nem léteznék, átnéz rajtam. Szóval én büdös qrvának hívom őt.

2019. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!