Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a sógornőmet tesómként...

Gáz, ha a sógornőmet tesómként nevezem meg néha?

Figyelt kérdés
A tesómmal se vagyunk rosszban, de a feleségével olyan kapcsolatban vagyunk, mintha tesók lennénk. Gáz, ha néha a sógornőm kifejezés helyett azt mondodm, hogy tesóm?
2019. febr. 2. 13:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elsőre furcsának tűnik, de ha belegondolok, anyósom is mindig azt mondja, gyerekeim, amibe engem is beleèrt.
2019. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Attól még olyanunk vagyunk, mint a tesók, szóval mindegy :D
2019. febr. 13. 21:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagy ász lehet ez a sógornő, akit te a tesódnak hiszel (de nem az) mert ennyire felnézni valakire, vágyódni ahhoz, hogy hozzá tartozol, csakis egy "nagy emberhez" lehet. Gondolom olyan beosztásban dolgozik, vagy esetleg pénzes családból származik...nem tudom, több oka is lehet, de szerintem beteg dolog a testvérednek hinni, miközben azon kívül, hogy a sógornőd, semmi közöd hozzá. Szerintem szánalmas az egész szitu. Nyílván többnek érzed magad, ha a testvérednek szólítod és így kicsit az Ő sikereit is a magadénak érzed, pedig ez nem igaz. Becsapod önmagad. De ha ez tesz boldoggá, hát hazudj magadnak.

Ha ez nem így lenne ahogy leírom, akkor mégis mi az, amiért te ehhez a nőhöz ennyire ragaszkodsz, hogy még itt is kiírod a kérdést amiatt (részben), hogy szétkürtöld a világba, ti nagy tesók vagytok? :DD

2019. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont fordítva :D
2019. márc. 15. 09:24
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerinted el is hiszem? :D Na ne viccelj! Még hazudsz is pfffff :D
2019. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!