Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék elköltözni otthonról...

Szeretnék elköltözni otthonról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és még otthon élek de szeretnék külön költözni. De gondom az hogy netto 120ezer ft-os fizetésből így is alig jövök ki szal külön nem tudnám az albérletet és a kaját fizetni. Mit tudnék csinálni munkahelyet nem tudok váltani mivel iskolába járok még van 1 évem és nehéz az iskola mellet másik munkát vállalni főleg olyat ami jobban fizet.
2019. febr. 3. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogsz elköltözni 120 rongyból egyedül. Tudom, vidéken se lehet ennyiből megoldani. Tudom, én is albérletben lakom. Kaució is kell. Munkát kell váltani, nincs más sansz.
2019. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj csak szobát, vagy másokkal közösen egy lakást. Sokan csinálnak ilyet, természetesen nem olyan jó, mint egyedül, de ideiglenes megoldásként megfelelő, ha nem bírod otthon.
2019. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron ha nincs suli menj ki dolgozni külföldre, pl Angliában vagy Skóciában bentlakásos munkával már 2-3 hónap alatt elég szép összeget félre lehet tenni. Persze ehhez az kell, hogy felmondj a mostani munkahelyen, de gondolom ez csak diákmunka suli mellett, szóval nem olyan komoly?
2019. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetileg keress olyan munkahelyet, amelyik munkásszállót is ad. Ha jól tárgyalsz és olyasmit tanulsz, amit az új munkahelyeden is hasznosítani tudsz, akkor nyert ügyed van.
2019. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Én kevesebbet kerestem, mikor albérletbe mentem. Igaz, nekem nem derogált és máig nem derogál másokkal együtt lakni, egy szobát bérelek, folyamatosan melózok, csak aludni járok haza így feleslegesnek is tartom ennyire kivenni egy egész lakást. Tudo hogy nettó 120 nem valami sok, de ha ennyiből nem tudsz megélni úgy hogy otthon laksz, akkor elég komoly problémák vannak nálad. Albérleti díjjal együtt sem költök 100-nál többet egy hónapban.
2019. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Estin tanulok egyetemen informatikát nem add diplomát csak felsőfokú szakképesítést. Nem azt írtam hogy nem tudok hanem hogy alig. Kb 40 elmegy kajára havonta, hiába lakom itthon azért adok bele valamennyit a számlákba de nem várják el és nem is szorulnak rá , nem vagyok annyira idős de ennyi évesen ha van keresetem rosszul esik hogy nem tudom magam után kifizetni a vizet vagy a villanyt amit elhasználok. Na meg van egy autóm is amit tankolnom kell fenn kell tartanom szóval igen úgy hogy különösebben nem járok el szórakozni sem igen majdhogynem elfogy hónap végére a keresetem. Ezt a szoba bérlés dolgot kihagynám azért akarok elköltözni mert nyugira magányra vágyom.
2019. febr. 3. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet ám fogni olyan lakótársakat, akik nyugiban vannak és békénhagynak, csak célzottan így kell keresni szobát akkor, hogy ne partiállat egyetemisták legyenek, hanem komolyabb, dolgozó emberek (és lehet a végén még jófejek is lesznek;). De persze te érzed, hogy mire van szükséged.
2019. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi történt az eltelt idő ben?
2020. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!