Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár és diák között kialakulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár és diák között kialakulhat szerelem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a tanárom 35 éves (férfi). Gimnáziumba járok, most vagyok tizenegyedikes. A szituáció: Sokat szemezünk órán. Néha zavarba is tudom hozni. Pl: sokszor leejti a krétát vagy a szivacsot, idegesen 'vakarózik', ha ránézek.. /Bár lehet, hogy alapból ideges, mert csak óraadó tanár/ Nem egyszer mondta órán, hogy egyedülálló. Ezt vehetném utalásnak? Órák után néha beszélünk, viccelődik. A folyosón ha találkozunk mélyen bele néz a szemembe. Volt már olyan, hogy más tanárral beszélt, de közben sokszor rám nézett.

DE: Azt terjesztik róla az iskolában, hogy meleg. Már nagyon belezúgtam, és nagyon rosszul érintene, ha kiderülne, hogy a saját neméhez vonzódik. Hogyan tudhatnám ezt meg? Vagy várjak még, hátha lép?


2011. szept. 19. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
hjaaaj ezek a tini lotyók :) vaslapáttal verném őket kékre zöldre
2011. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
mielőtt még jobban belehergelnéd magad ebbe az egészbe, szerintem állj le, ne kutakodj ne kérdezősködj utána, mert el kell, hogy szomorítsalak, de NINCS JÖVŐJE egy ilyen kapcsolatnak. Őt pedomacinak bélyegzik majd, téged meg tudod minek. Csak rossz következményei lehetnek, hidd el. Keress korban jobban hozzád illőt, légyszi!
2011. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Timi: ) ***** válasza:
100%
Szia!Kialakulhat szerelem ez biztos.Csak azért légy óvatos,neki a munkájába kerülhet,bár nem tudom mostanra ez mennyire megengedett,elviselt,hogy tanár-diák.Ha akar valamit úgyis konkrét célzásai lesznek feléd!!!Az,hogy meleg,hagyjuk már,pletyka csak,minden tanárról kitalálnak szinte valamit.Legyél azért óvatos!!
2011. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

1. válaszoló


Segíthetek?? Én is hozok lapátot, oké?

2011. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Timi, egyáltalán nem megengedett még, és nem hiszem, hogy az lenne. Tény hogy volt nem is egy ilyen eset, de én még nem hallottam happy endről...
2011. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Timi: ) ***** válasza:
100%
Hmmm ,értem,egy szerelmes tinilánynak akkor bárki mond bármit úgyis a saját feje után megy főleg ha egy 35 éves pasi bíztatja,hááát nem tudom,a kérdező tudja megéri ez neki.Hajjaj a szerelem csak tönkretesz,ha nem lehet a tiéd lálálá sajnálom a kérdezőt!
2011. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem erre fele 'megengedett' az ilyesmi..

Néhány éve az egyik női tanár kikezdett az egyik tanítványával. Közösségi portálokra töltöttek fel közös képeket, az egész iskola tudott róluk. A tanárnak még ma is megvan az állása, a gyerek pedig elballagott.

2011. szept. 19. 19:54
 8/16 anonim ***** válasza:

Volt egy tanár(nő) az iskolába ahova általánosba jártam, ez gimi is volt egybe, és oda járt egy srác, hát kb, 14 év van köztük, és mégis kéz a kézbe sétáltak az utcán.. persze már a srác nem oda jár iskolába..

Nyugi majd találsz egy srácot, aki majd el is hív igazi randira, nem csak fellángolás lesz.. mert ez szerintem csak az.. persze ez jó, egy bizonyos határig.:)Nemhinném hpgy kozkáztatná egy 17 éves lányért az állását meg az életét, még ha tetszel is neki valamennyire.

2011. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát legyen, ha arrafelé így van. Ettől függetlenül én nem tartom ezt helyesnek, és főleg a tanár részéről nem! És akkor még ugye ott van a korkülönbség kérdése is.

(már ha helyesen értelmezted a jeleket)

2011. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, lehet hogy nem is értem jól az egészet.

Talán csak ideges, kedves, közvetlen és semmi egyebet nem akar.

2011. szept. 19. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!