Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat belőle szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat belőle szerelem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, van egy 31 éves pasi ismerõsöm. Egy esküvõn ismerkedtem meg Vele,az est folyamán párszor rámszegezte a tekintetét, majd megkérte közös ismerõsünket, hogy mutasson be engem neki.Aztán az esküvõ után megszerezte az elérhetõségeimet és írt egy levelet, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki, szeretne velem jobban megismerkedni. Azt vettem észre, hogy õt a korkülönbség nem nagyon érdekli, hiszen a családja körében sem ritka a 10-20 év korkülönbség. Bár õ Londonban lakik, de ez nem akadály.

Szerintetek alakulhat ki köztünk valami, a korkülönbség ellenére is?


2011. máj. 20. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Lehet, hogy valami kialakulhat belőle, de hosszútávú, igaz szerelem nem. Jajj, kis naiv kislányok:D

19/L

2011. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Látod magad előtt, ahogy 30 évesen lesz egy 46 éves pasid? és azt, hogy a negyedik x-ben lesz egy közel hatvan éves?
2011. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És miért nem lehet? Tudnál okot írni rá?
2011. máj. 20. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már sok. Lehet nála elfogadot tény, meg neked is szimpatikus, de épp hogy 2-szer annyi idős mint te! Ráadásul Londonból 1 hónap alatt hánnyszor fog haza jönni? Te tudod mit szeretnél, ez a te döntsed:) de én véleményem szerinte felejtsd el őt amilyen hamar csak tudod.
2011. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben kiverném a gondolatot a fejemből. Nem is szereted. Mi kötne hozzá?
2011. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Éppen az a jó ebben a korban, hogy nem számít a korkülönbség. Engem az sem zavar, ha 19 és az sem ha 44 éves a lány. Bármi lehet belőle.


35/F

2011. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszadó: Még nem szeretem, de szerethetem még!!!
2011. máj. 20. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!