Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulhat így szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat így szerelem szerintetek egy férfiban? Vagy akár kölcsönösen?

Figyelt kérdés

Ha adott egy fiatal lány (20) és egy férfi (28).


Nagyon sokat beszélgetnek telefonon,mert fősulis csoporttársak. Kezdetben sulis dolgokról, majd egyre több otthoni dologról is. Ha látják egymást a suliban vagy odalépnek egymáshoz gondolkodás nélkül. Vagy ha mással beszélgetnek is, de mindig figyelik a másikat. Mosolyognak egymásra állandóan vagy épp mélyen egymás szemébe néznek egy-egy pillanatra. Ha a srác más lánnyal beszélget, a nő féltékeny, ha a lány mellé ül más srác, a férfi jegyzi meg.

Ha nem megy a lány előadásra vagy hamarabb elmegy szó nélkül, a srác felhívja stb...stb....


Szerintetek ők jó úton járnak az egy párrá vállás útján? Vagy szerelmesek lennének?

A sztoriban a lány a barátnőm (lány vagyok). Oda van a srácért, tudom, hogy szereti őszintén.


Én úgy gondolom, tökölnek egymással, holott kölcsönösek lehetnek az érzelmek.

Mit tanácsolnátok a helyemben?


2011. nov. 3. 13:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy a férfi is beleszeretett a barátnőmbe?


Hogy hozzam őket össze?


Néha-néha sulin kívűl összefutnak egy-egy jegyzet miatt, de nem léptek még egymás felé. Mit csináljak velük?

2011. nov. 3. 13:17
 2/17 A kérdező kommentje:
Már tavasz óta kerülgetik egymást így, de ősz óta találkoznak személyesen is sokat a suliban is.
2011. nov. 3. 13:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A világos semmit, ne akarj kerítőnő lenni mert úgy te leszel a bűnbak, ha nem jön nekik össze. Majd ők szépen eldöntik mi legyen, elég nagyok már, hogy felnőjenek a feladathoz.
2011. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*világon
2011. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem egyértelmű, hogy kölcsönös, és sajnálnám, ha semmi nem lenne belőle, mert nagyon passzolnak.
2011. nov. 3. 13:25
 6/17 A kérdező kommentje:
Okok, de a barátnőm meg mindig kéri a tanácsot, hogy mit csináljon. Néha olyan egyértelműek pl a kölcsönös féltékenységűk, mégsem alkotnak még mindig egy párt. Pedig a barátnőm halálosan szerelmes a férfiba.
2011. nov. 3. 13:27
 7/17 anonim ***** válasza:
felnőtt emberek már, el tudják dönteni, meg úgyis kialakul majd...ha lassan, akkor lassan
2011. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De nem lépnek.... én pont jót akarok, mert tudom, hogy jó páros lennének!
2011. nov. 3. 13:36
 9/17 anonim ***** válasza:

Én férfiként így viselkedek sok csajjal nagyjából ahogy leírtad, viszont ettől függetlenül nem akarok tőlük semmit egyszerűen ilyen a természetem, közvetlen és laza vagyok.

Én a barátnődnek azt javasolnám hogy tegyen egyértelmű lépést a férfi felé, mert akkor derül ki mit is akar. Én voltam hasonló helyzetben, azt nem tudom, hogy a nő mennyire volt oda értem de akart volna ismerkedni komolyabban amit én elutasítottam mert volt párom.

2011. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És ha a gyávaságuk miatt eresztik el egymást???
2011. nov. 3. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!