Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell megváltoznom...

Miért kell megváltoznom ahhoz, hogy bárki is elfogadjon vagy szeressen?

Figyelt kérdés

25N

Kiskorom óta bármit tettem mindenki ki közösit , de ezt annak tudták le, hogy fura vagyok biztos bennem van a hiba mert senki nem fogad el. Egyszerűen senkit nem érdeklem, hogy vagyok sem rokonok sem ismerőseimet sem a párom nem érdekli mi van velem . De mindent elvárnak. Mindenki azt mondja csináljam egyedül legyek független , de én félek egyedül miért kell mindig mindent egyedül csinálnom. Baromira szar érzés, hogy senkire nem számithatok még saját magamra sem mert egyfolytában félek, hogy kinek okozok ezzel csalódást mert maga aza tény, hogy élek már egy csalódás.



2019. febr. 5. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt sajnos nem tudjuk megmondani, anélkül, hogy ismernénk. A barátodat meg javaslom, hogy hagyd ott, ha nem érdekled, egy párkapcsolat nem így működik. A rokonokon sajnos nem tudsz változtatni. Ha esetleg van kedved beszélni, nyugodtan írhatsz.
2019. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Van pasid, családod, barátaid. Mi a baj?
2019. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az, hogy kiba...szodtul nem számíthatok senkire mert kicsesznek velem

Baromira nem érdekli mi van velem, de tegyem azt amire vágynak. Attól, hogy vannak még nem vagyok boldog, mert olyan , mint ha nem lennének.

2019. febr. 5. 13:33
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Miért vagy együtt a pároddal, ha ilyen magasról sz.r le rád? A családtagjaid nem tudod megválogatni, de a párod es a barátaid igen.
2019. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Tudom, hogy nehéz, de ülj le a tükör elé, beszéld meg a dolgaidat, legyél öszinte és békülj ki magaddal! A többi majd utána!!!!
2019. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha senki sem fogadna el, akkor barátod sem lenne.

Írnál egy példát, hogy mit kell egyedül csinálnod?

Én is sok mindent egyedül csinálok, de nem érzem ettől, hogy elhanyagolnának. Párom és családom tagjai egy csomó mindent egyedül csinálnak.

2019. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Félek minden változástól 😣 úgy érzem bárkivel beszélek aki a közelemben van nem érdekli jó e- nekem. Csak neki feleljek meg.plul mikor az érzéseimről beszélek anyám egyből ideges lesz és azt mondja ne beszéljek hülyeségeket.
2019. febr. 5. 13:59
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem lehet, hogy ezeket te beszéled be magadnak? Lehet, hogy anyukád nem ért meg. Leállít annyival, hogy hülyeség. Akkor ne vele beszéld meg.

Lehet, hogy neked szakember kéne.

De még nem írtál példát. Anélkül nem lehet eldönteni, hogy tényleg nem foglalkoznak veled, vagy neked vannak irreális elvárásaid.

2019. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem is folyton a változást javasolják és akkor majd menni fog. Új külső, új ember. De miért változzak meg, ha az vagyok, aki vagyok, nem pedig az, akit a változással magamra erőltetnék? Senki sem fog önmagamért kedvelni? 28/F
2019. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak "pasijaim", hiszen dugni kellett valakit ha a dagadt ex épp nem volt a környéken.....

Azt mondják, nem kell megváltozni, de ez nem igaz. Az ember érzi, hogyan viszonyulnak hozzá az emberek, ha még a "család" is lenéz, akkor még nehezebb elhinni hogy értékes ember vagy. -nekem 1200 km-t kellett utaznom hogy ezt megértsem, egyúttal megszerettem magam is, változtam, beszédesebb, magabiztosabb lettem. Rájöttem, hogy nem az én hibám volt hogy nem fogadtak be, én voltam az általánöos boxzsák, mindenki rajtam verte le a nyűgjét. Beteg a társadalom, a gyengébbeket eltapossák, nem az embert nézik hanem a pofát.

2019. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!