Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan! Normálisak ezzel a...

Komolyan! Normálisak ezzel a beszólással?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim elutaztak a napokban. Hajnal 5körül indulnak mindenhová.

Nagy nehezen magamhoz tértem és gyorsan elszaladtam hozzájuk még elköszönni. Erre ilyen beszólásokat kapok hogy: kösz a segítséget a pakolásért! meg jó hogy idejöttél ácsorogni...mondom mi van??:O:O:O

Ott álltam és nem akartam elhinni h felkelek hajnalban mikor tudják h rosszalvó vagyok és ráadásul most beteg is szóval semmit nem aludtam éjjel és ilyen odadobott mondatokat kapok ahelyett h örülnének h én hajnalban futok(város másik felében laknak és még nem jár helyis busz)azért h még elköszönhessek! Nem is tudtam hirtelen h sírjak v se szó se beszéd fordítsak hátat és jöjjek el.De tartottam magam és maradtam végül...

Tudom, hogyha meg nem megyek el elköszönni akkor azon problémáznak!!

Mégis h lehet megfelelni az ilyen embereknek?? Nagyszülő az ilyen??Miért akar nevelni amikor vannak szüleim??(Mert amikor elmegyek hozzájuk azaz első h miért így hordod a hajad, miért nem kötöd össze, mi ez a ruha rajtad ez nem is ruha blablablablabla) Nem arra vannak h úgymond "kényeztessenek"??

Teljesen kivagyok!


2010. júl. 1. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ohh te mit törődsz velük??

De ha ennyire bánt akkor mond el nekük. Az öltözékeddel, meg a hajaddal kapcsolatban megértem őket.Mert ők nem ilyen világot éltek mint ez..és el sem merem képzelni, hogy te melyik stilust birtokold jelenleg, ha ennyire belekötnek mindig.

2010. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
roszindulatu öregek..ez van..viszont a nagyszüleid....
2010. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze ha meg elkerülöd őket, akkor meg te leszel a hálátlan unoka :-(

Mégis jobb, a saját lelki békéd érdekében, ha inkább elkerülöd őket. Ha kérdik miért, mondd el az igazat!

2010. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem kell túl extrának lenni hogy mindenbe belekössenek... A nagyszülők már csak ilyenek! Csak az a jó, amit ők lefogadhatónak tartanak, és az ami sok 10 évvel ezelőtt divat volt.

Hogy miért akarnak nevelni? Ez egy nagyon jó kérdés. Engem már nem akarnak, már kinőttem abból a korból szerencsére, de a 4 hónapos fiamnál erősen próbálkoznak, hogy az legyen, amit ők akarnak... De én vagyok az anyja, úgyhogy mondhatnak amit akarnak, ha én nem úgy gondolom!


Bocs, ez most lehet csúnya lesz, de ha utazgatni tudnak, akkor nem értem miért kellett volna Neked pakolni?! Akkor azt is meg tudják csinálni egyedül is, nem?

2010. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én sem mennék oda,csak ha nagyon muszáj.Ha meg ezt is rád kiabálják,akkor te is rájuk tudod kiabálni ezeket a sérelmeket.Csak óvatosan,mert tiszteletlennek fognak tartani,és jól kioktatnak majd emiatt is.
2010. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tudják h miért járok keveset és ennek ellenére is ha megyek azért kapok ha nem megyek akkor azért kapok(szóval akkor duplán..)

Amúgy meg sima lapockáig érő kiengedett sötét színű(nem festem)hajam van és néha hordok olyan nadrágot amibe eredetileg szakadás van meg átlagos fehér converse. ennyi. sztem nincs benne semmi durva.

Köszi a válaszokat azért!

2010. júl. 1. 08:42
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem köszöntél el előző este? Nem vagy köteles hajnalban mártírkodni. Este azt is meg lehetett volna kérdezni, tudsz-e segíteni valamit. Ennyi.
2010. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért nem mentem el előző este mert BETEG vagyok és tekintettel arra h öregek(és ők fogékonyabbak a betegégre)nem akarom h elkapják mert tudod ők már nehezebben gyógyulnak...!
2010. júl. 1. 09:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy ők nem a szüleid! :-)
2010. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hajnalban nem terjednek a betegségek, ugye? Ez most nagyon buta kifogás volt...:)


Amúgy meg, ne foglalkozz velük. Vannak ilyen öregek, megkeseredettek, így kell elfogadni őket.

2010. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!