Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így akar befolyásolni?

Így akar befolyásolni?

Figyelt kérdés

Tegnap este kimondtam, hogy úgy érzem, nem megy már együtt, hibáztatta magát és csakis magát, közben úgy éreztem, hogy lelkileg próbál rám hatni, hogy maradjak vele (együtt élünk), az ölembe feküdt fogta a kezem és úgy aludt el, mindketten sírtunk nagyon (szeretem, de ugy érzem nem megy már, megtört a kapcsolat), előtte felbontotta azt a pezsgőt, amit különleges alkalomra tartogattunk és elmondta pezsgőzés közben, hogy el akart venni és, hogy gyereket akar tőlem. próbált szexuálisan is közeledni, de nem hagytam magam. Rohadtul érzem magam, mert lelkiismeret furdalásom van, és attól félek, hogy visszatáncolok,hogy gyenge vagyok.Reggel úgy keltem, hogy ha most megyek akkor megbánom, most meg azt érzem, hogy nem fogom, de aztán ott motoszkál megint, hogy megbánom mégis.Mi a fene van velem?Arra is gondoltam, hogy mivel nekem nincs lakásom és szüleim vidéken élnek, így a maradásom és a jövőm van veszélyben (itt nincs sok barátom, vidéken van mindenki), de ez akkor csak érdek én nem ilyen vagyok. 23 éves vagyok és élni szeretnék, ő már megnyugodott és inkább magának való. A párommal kapcsolatban tettem már felkérdést, ha érdekel olvassátok el, sokkal bővebb: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

tudom, hogy nem dönthet helyettem senki, csak kíváncsi vagyok, hogy én látom e rosszul az egészet, vagy tényleg ő próbál befolyásolni lelki eszközökkel????Bocsánat, hogy ilyen hosszú vagyok!


2010. júl. 1. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatból,szánalomból,kényszerből semmiképp ne maradj vele.De neked kell a döntésd meghoznod,mi nem tehetjük ezt meg helyetted.Mindenki a saját életének a kovácsa,nem a másiké.
2010. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy bele szerelmes (!!) de szereted (barátilag), és tényleg miatta vagy most kibukva, akkor mondogasd magadnak hogy az ő érdekében hagyod el, mert egy rossz párkapcsolat neki is ROSSZ!
2010. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Megoldási lehetőség:

Kérd meg, hogy adjon időt , míg átgondolod a kapcsolatot.Ez félig meddig szakítás (ezt nem kell hangsúlyozni)- viszont sok mindenben segít. Természetesen kösd ki, hogy ez csendszünet is, napi 5x ne hívjon.

Amíg "magányosan" gondolkodsz otthon, rájöhetsz igazán mit akarsz!

2010. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legjobb, ha egyedül átgondolod. Pl. utazz haza a szüleidhez egy időre, ott lesz időd gondolkodni. Sokan ilyenkor jönnek rá, hogy mennyit jelent a másik, mert nem látják és hiányzik. Ha viszont ezután sem érzel iránta semmit, akkor talán tényleg nem szereted őt. Gondold át, és ne dönts elhamarkodottan.
2010. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát van több megoldás is.

1, fogod magad és elmész egy időre, meglátod hiányzik-e, tudnál nélküle élni, hogyan tovább. (még ez szerintem a legjobb)

2, azonnal szakítasz vele s külön költözöl

3, maradsz vele mint barát amíg talpra nem áll (bár így még nehezebben szakad el)

4, együtt maradtok s marad minden a régiben miszerint te bizonytalan vagy s tétova ő pedig mindig félni fog mikor unod meg végleg a banánt.

5, úgy maradtok együtt, hogy megpróbáljátok feldobni a kapcsolatotokat ha lehet menteni a menthetőt. Erre kiszabtok egy időhatárt. Együtt utazni, több program, odafigyelés a másikra, közös élmények. Aztán ezek után dönteni.

2010. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most...hát hazajöttem, nem kértem időt meg semmit, lesz ami lesz, a bútoraimért és a kutyáért még kocsival el kell mennem, így addigra úgy is tisztázódik minden benne is és bennem is. Köszönöm a válaszokat, de istenigazából arra lettem volna kíváncsi, hogy pszichikai eszközökkel akar-e befolyásolni, igaz nem voltam elég bő szavú, mindegy, a lényeg, hogy köszönöm szépen, így is sokat segítettetek! :)
2010. júl. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!