Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol van az a ferfi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a ferfi aki nem akar megvaltoztatni es befolyasolni?

Figyelt kérdés
21 eves csaj vagyok. Aranylag jol is nezek ki, kedves belevalo bulizos talpraesett csajnak tartanak, megis miert van az hogy eddig minden pasim elvarta hogy valamilyen teren valtozzak....miert csak nekem kell minig alkalmazkodni?En hol maradok?Az en erzeseimmel ki torodik...azzal hogy nekem mi esik rosszul???Lehet en valasztok rosszul de mintha mindegyik azt szeretne hogy fogsagban eljek....raadasul egy keteves kapcsolatomban megcsaltak es megbocsatottam mert no hosszu....es megsem torodtek azzal hogy visszanyerjek a bizalmam...??A pasiknak NEKTEK ez csak igy megy!!Hat tenyleg igaz hogy egy csaj mindig jobban tud szerelmes lenni.Es az miert van hogy szeretunk valakit aki meg sem erdemel...mert 10 masik lehetn es nekunk megis az a szerencsetlen kell, hogy lehet valakibol kiszeretni!SEGITSEG egy ketsegbeesett csaj aki mar mindent feladott egy szerelemert.........:(ez vagyok
2009. júl. 19. 19:28
 1/8 anonim válasza:
74%
Fiatal vagy, és üde! Nem hiszem, hogy van ember, aki ne csalódott volna egyszer-párszor a kapcsolataiban. Ez úgy működik, hogy egyszercsak eljön az Igazi, de ezt nem lehet befolyásolni. Közben persze Te is érettebb leszel, és a párod is. És még az is futhat vakvágányra. A válasz: Az élet hozza véletlenszerűen!
2009. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nézd.. Lehet rossz helyen "keresgélsz" pasik után. Ilyen ereszd el a hajam bulikban nem igen fogsz olyan társat találni, aki megbízható és nem akar megváltoztatni. De nem minden férfi ilyen. Igaz, hogy azok nem igen járnak el szórakozni, mert sokat csalódtak. Lásd lentebbi téma:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__32792..


Viszont mindkét félnek változnia kell. Muszáj.. Ha nem megy, meg kell beszélni, kompromisszumot kötni, időt hagyni a másiknak. Ha még így sem megy, akkor pedig meg kell próbálni elfelejteni az illetőt.


"A pasiknak NEKTEK ez csak igy megy!!Hat tenyleg igaz hogy egy csaj mindig jobban tud szerelmes lenni.Es az miert van hogy szeretunk valakit aki meg sem erdemel.."


Ez nem igaz. Aki kicsit is figyel a párjára, az képes és akar is megváltozni. Valamint a férfiak is nagyon sokszor esnek ebbe a hibába, hogy olyanba lesznek szerelmesek, akik nem érdemlik meg.


Sajnos sokáig kell keresgélni, mondhatni válogatni, hogy tartós és mindenben "megfelelő" kapcsolatot találjon az ember.

(Most hirtelen ennyi jutott eszembe)

2009. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat kikerem magamnak meg soha nem szedtem ossze senkit se diszkoba se egyeb bulikban...es nem azert mert em lehetett volna
2009. júl. 19. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
én is pont ugyanígy vagyok vele, csak engem nem csaltak meg. ugyanez van itt is, én is ilyen full pörgős, bulizós, utazós vagyok, és ezt tudja is rólam mindenki, azok is tudták, akikkel összejöttem, előre tudták, aztán amikor odakerült a sor, akkor meg mindjárt nem is volt annyira rendben semmi. még rosszabb, ha még féltékeny is az illető. aztán én is kiábrándultam az egészből, hogy nem kell pasi, most mégis lett, a szerelem ugyebár kiszámíthatatlan, de a probléma megint előjött.. pedig itt sem árultam zsákbamacskát..
2009. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

"miert van az hogy eddig minden pasim elvarta hogy valamilyen teren valtozzak"


Ha minden pasid elvárta hogy változz, nem lehet hogy tényleg veled van a gond?

Leírnád azért, hogy milyen téren várták el eddig, hogy változz?

2009. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mentem fosulira (felvettek orvosira tavaly)mert megzsarolt hogy otudja milyen a fosulis elet es egybol szakit velem, aztan hajora keszultem arrol is le kellett mondanom, majd kijotem angliaba hogy majd jon utanam...erre mire en belerazodtam mindenbe o nyitott otthon egy vallalkozast, en meg maradtam..ugy volt decemberig, voltam otthon aranylag szep es jo volt minden azt mondta var ram de nem...megcsalt (allitolag csak csok...na ki tudja..)es en meg hulye fejjel megbocsatottam ezt is es felmondtam.Honap vegen vegleg hazamegyek...erreo szinte soha nincs otthon smnen is kerulget..most mit tegyek?se munka, se iskola, raadasul a szuleim is haragszonak...es ugy nez ki o is csak atvert
2009. júl. 19. 21:09
 7/8 anonim válasza:

:( Szerinted szeret még téged? (nemhiszem)

Ha nem keresed, Ő keres téged? Ha nem, szerintem nem érdemes vele foglalkozni, légy erős.


Az idő teltével, majd elmúlik amit iránta érzel, te magad nem tudod elérni, hogy "kiszeress" belőle.

2009. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2026os vagyok: így már értem. szerintem kicsit ki kéne állnod magadért. azért mert sok fősulis hetente 3x részegre issza magát meg egyebek, amikről hallani hogy milyen a fősulis élet, az egy dolog, nem jelenti azt h mindenki olyan. én is egyetemista vagyok pesten, aztán nem egészen úgy megy az mint sokan hiszik. állj ki magadért, és a saját ügyeidért, a te életed, ne hagyd magad ennyire befolyásolni.

egyébként meg aki szeret az úgy szeret amilyen vagy, legalábbis elvileg úgy kellene.

2009. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!