Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válasszak az alkohol helyett?

Mit válasszak az alkohol helyett?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi másfél évben, ha problémám volt, unatkoztam, magányos vagy szomorú voltam mindig elkezdtem inni. Volt mikor hetente 4-5 alkalommal, volt mikor pár hétig nem. Elég rossz hatással lett rám a pia, ezért szeretném letenni teljesen. Viszont nem találom úgy a helyen, úgy érzem azzal tudok kiteljesedni, anélkül nem vagyok vicces se laza, főleg ha magányos vagyok, akkor iszom, met tudom h a többiek jól elvannak, nekem pedig senkim nincs. A piával könnyebben el is alszom. Ezért szeretem.
2019. febr. 16. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha én unatkozom akkor valami olyat csinálok ami esedékes lenne, de mindig halogatom. Ma például nagy unalmamban kifestettem a fürdőszobát. Még nincs kész, kell még egy festés rá, de ha kész lesz jobb kedvem lesz. Laza, jókedvű meg pia nélkül is lehet az ember.
2019. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Találj egy hobbit. Példát nem tudok mondani, mert nem tudom, hogy te miben vagy jó, ill. mi érdekel. Nekem olyan hobbim van, hogy szabadidőmben alig várom, hogy végre foglalkozhassak vele. Alkotó tevékenység.

Régebben én is gyakran ittam. Most már csak alkalmanként.

(Egyik férfi ismerősöm most kezdett el horgolni pl. Viccesen hangzik, de ő nagyon szereti. Teljesen elmerül benne és levezeti a stresszt)

2019. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

"Ma például nagy unalmamban kifestettem a fürdőszobát."

Az álompasi! :))))

2019. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Prostik.
2019. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

EL kell kapni már sokkal korábban rossz érzéseket! abban a fázisban, amikor még nem szoktad megérezni. Elégedetlenség, szomorúság, csalódottság, bármi. És akkor tenni ellene valamit.

Pl. sokszor van, hogy az ember sokáig nem iszik vizet, és akkor a szomjúságérzés elapad, és átcsap éhségérzetbe. És akkor eszünk, pedig igazéból szomjasak vagyunk. Ez is ilyen. 3 percenként kérdezd meg magadtól, mire volna szükséged! És menj el testi kényeztetésre, talpmasszázsra, fürdőbe, sétálni, kutyázni, nassolni, bukfencezni, lovagolni, kérd meg a barátaidat, hogy simogassanak, pl. a hajadat 1-2 órán át, gyerekeket, hogy rajzoljanak neked egy bárányt, olvassanak neked mesét, énekeljenek veled, biztosan sokan vannak, akik szívesen megtennék ezt neked.

2019. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%
Ha az alkoholt valasztod nem is lesz senkid. Inkabb keresd a parod, en azt mondom.
2019. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

ma 18:55.nek


Inkább az álom nő..ugyanis nő vagyok..:) Férjem üzleti úton van, megfog lepődni rendesen..mert amikor nincs itthon mindig csinálok valamit...

2019. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Inkább az álom nő..ugyanis nő vagyok..:)"

Pedig már majdnem belédszerettem. :)))

2019. febr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig gondolj arra, ma nem, csak majd holnap iszol. A sorozatnézés sokaknak bejön figyelemelterelésnek, nekem a facebookos játékok is jók voltak, meg a gyakori kérdések. Sok sikert és kitartást
2019. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk az kérdés, hogy érdemes-e valami másik függőségre lecserélni az alkoholt... De egyelőre talán igen...

Egyáltalán hány éves vagy? Még tanulsz vagy dolgozol?

2019. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!