Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék én ebben a helyzetb...

Mit tudnék én ebben a helyzetbe tenni? Beteg kisfiú!

Figyelt kérdés
A párom családjában pontosabban a testvére gyereke beteg. Ezt eddig nem tudták pedig látszott rajta és most sem tudják a diagnózist. Szeméttel játszik, szemetet gyűjt. Mindennap vagy 20* körbe körbe sétál az udvarba és magába beszél. Nincsenek barátai és még az utcára se mehet és nem is megy ki pl biciklizni vagy valamit játszani a vele egykoruakkal. A párom szülei nevelik ugyan is anyuka és apuka is lelépett. Most éppen egy speciális doktorhoz jár , hogy kiderítsék mi ez. Viszont ott is hazudoznak a szülök és nagyszülök. Pl. A kisfiú a szüleivel él, vagy hogy olyan mint a normális gyerekek. Én ebben a történetben tehetek valamit? Iszonyatosan sajnálom szegényt!
2019. febr. 21. 18:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valaki javasolta a suliba íratást. Viszont a kérdező újabb kommentjét is figyelembe véve amondó vagyok, előbb az autizmus gyanúnak javaslom utánanézni (ha igazat ír a kérdező). Autizmus esetén többet árt a suli, mint használ, jobb, ha magántanuló az esetben. Léteznek bár integrált iskolák is, ahol átlagosok között van néhány autista, vagy néhány fogyatékkal élő, ez ég lehet alternatíva; ha jó hírű, jó tapasztalatokkal bíró iskola az integrálás terén.
2019. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!