Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb tragédia...

Mi volt a legnagyobb tragédia ami a családotokban történt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 15:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Késelés. Anya a fiát.
2019. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Édesanyám meghalt 53 évesen amikor én 25 a húgom 23 volt.
2019. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Ha a szűk családot érted ez alatt, akkor semmi. Ha a tágabbat (nagymamák, nagypapák,keresztszülők, unokatesók) akkor is semmi. A többiekkel meg nem tartok kapcsolatot.
2019. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Egy penzehes orvos tonkretette a lanyom egeszseget.
2019. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy -én hülye- megnősültem!
2019. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Született egy súlyosan fogyatékos down szindrómás gyerek. Aki ma már felnőtt.


Tessék lepontozni.

2019. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Az előzőekhez képest az én "tragédiáim" kismiskák, de azért leírom. 5 éven belül történt mindez: el kellett altatnunk a 17 éves tacsinkat, a családtagunk volt, meghalt a nagybátyám rákban, utána a nagymamám, sztán meghalt a tesóm férje rákban 38 évesen, aztán meghalt a babám, aztán elváltunk a kislányom apjával, azóta egyedül nevelem a kislányomat, aki egyke marad, ez is fáj, hisz már 41 vagyok..., tovább. Két éve meghalt a másik nagymamám is, aztán a húgom felvágta az ereit, bekerült fél évre a zártra, mert nem tudta feldolgozni a férje halálát és most anyukám is menthetetlen, rákos. Itt fogunk maradni a kislányommal az alkoholista apámmal és a megtört húgommal, akinek szándékomban áll mindenben segíteni. De ez van. Ez volt az elmúlt 5 év.
2019. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekként lebénultam, újra kellett mindent tanulnom. Egy orvos azt mondta, hogy még állni sem fogok tudni. Ehhez képest nehezítve, de járok. Szerencsére azóta két diplomát és jogosítványt szereztem, férjhez mentem és boldog vagyok.
2019. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Unokaöcsém öngyilkos lett 24 évesen:(
2019. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Apám öngyilkos lett, drága bátyám meg teljesen kihasználta anyagilag anyánkat, hazudott össze-vissza, lopott tőlem is. Rögtön utána elkezdte a műveletet, anyám többször hívott zokogva, tonkrement az egészsége. Testvérem semmit nem bán, nincsen bűntudata, pedig anyánk mindig segítette, szerette. Tehát két családtagomat is elveszítettem, én azóta nem tekintem testvérnek. Mindenkit kihasznál.
2019. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!