Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb tragédia...

Mi volt a legnagyobb tragédia ami a családotokban történt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 15:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
12-es nem tudom. Személyes tragédiákon nem tudom mi pontoznivaló van.. Akár kicsi, akár nagy.
2019. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Az unokahúgomat megölte a barátja.
2019. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

Édesapámnál rosszindulatú daganatot diagnosztizáltak, 35 éves volt, én akkor 12, szerencsére már hosszú évek óta tünetmentes.


Ahogy olvasom a többi választ, most viszonylag szerencsésnek érzem magam. Még esetleg a nagyszüleim halálát tudnám ide sorolni, bár szerintem ez nem számít tragédiának elvégre mindketten 70 év felett haltak meg. (2 nagyszülőm még él).

2019. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Unokatesóm halála 20 évesen,autó balesetben.
2019. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
Édesapám öngyilkos lett 24 éves korában. Én akkor 3 éves voltam.
2019. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

Nővérem férje 38 évesen halt meg autóbalesetben, három kisgyerek volt.

Anyukám egy éve halt meg, két évig volt beteg, tüdőrákban halt meg.

2019. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
A nagypapam tuzbaleset (gyertyat gyujtott) aldozata lett. Azota nem tudok egy legterben lenni ego gyertyaval. Gyulolom
2019. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%

Az unokatesóm meghalt egy autóbalesetben, ez kb. 3 éve történt.

A nővérem barátja fiatalon, kb. 23-24 évesen halt meg. Én még kicsi voltam akkor és nem mondták el, pontosan mi baja volt, de annyit tudok, hogy valami, azt hiszem a szívet érintő születési rendellenességgel jött világra, amiről senki se tudott, egészen a halála utáni boncolásig..A tesómmal abban az időszakban nem alkottak "hivatalosan" egy párt, elvileg csak szüneteltették a kapcsolatukat, de a srác idő közben újra becsajozott és az új barátnője mellett aludt, amikor történt az eset és hát a csaj csak reggel vette észre, hogy a barátja nem él..

Az apámnak pedig van egy testvére, akiről amúgy soha senki nem beszél, ami nem is csoda...Ugyanis a saját lányával fajtalankodott éveken át, kb. azóta, hogy a lánya betöltötte a 11-et vagy a 12-t...Még a tv-ben is benne volt anno, de ennek már legalább 15 éve. Arra már nem emlékszem amúgy, hogy derült erre fény, az se biztos, hogy nekem elmondta bárki is, mert ennél az esetnél is nagyon kicsi voltam még, meg ezeket is csak úgy tudtam meg, hogy hallgatóztam, amikor a családtagjaim ezekről beszélgettek, szóval...

Jó kis család :"D

2019. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

Az unokatestvérem gondatlanságból megölte az újszülött babáját, emiatt évekre lesittelték. A gyerekei ezután nevelőotthonba kerültek, némelyikük még most is ott van, noha az anyjuk már szabadult. A nagyi tönkrement idegileg, alkoholista -bár sosem volt egészen tiszta, de ezek az események mélyebbre taszították.

Sajnálatos haláleset a két nagymamám halála, egyikük a 64 évével még idős sem volt, mikor győzött a rák (akkor 12 voltam, nagy törés volt az egész családnak). A másikuk teljes, hosszú életet élt 87 éves koráig. Bár minden rokonom ilyen szép kort érne meg. :') Az Ő halála szomorúsággal, és egyben békével töltött el, hiszen az elmúlás az élet része, még ha úgy fáj is a búcsú...

A többi válaszolónak erőt kívánok a megpróbáltatásokhoz, és részvétem halottaitokért.

2019. febr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%
Unokatestvérem öngyilkos lett 28 évesen. Semmi előjelét nem mutatta (még a szülei, tesója vagy a felesége se sejtette soha, hogy ilyet tenne, teljesen váratlan volt), semmi magyarázatot nem hagyott hátra, azóta se érti senki, hogy miért történt.
2019. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!