Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen kellemetlen...

Mit tegyek ilyen kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap jöttünk haza a nyaralásból, 3éjszakát és 4napot töltöttünk a Balatonon.

Tegnap beszélgettünk magunkról...és elmondtam neki, hogy nem érzek szerelmet iránta, vagyis ez biztosan nem az. És hogy ez így nem fog menni... szakítottam vele.

De a nyaralás fantasztikus volt, nem akartam hazajönni, jó volt vele.

De nemértem, totál féltékeny voltam amikor minden csaj megbámulta...és akkor is az vagyok, ha a további magányos életére kerül sor... szóval nemtudnám elviselni ha összejönne mással, amikor felkelek azonnal rá gondolok...és egész nap ő jár a fejemben, meg a nyaralás.

De mégis olyan rossz idegesség fog el, ha rá gondolok, nem is szeretek neki az érzéseimről beszélni, de tegnap megtettem...

Ő reménykedik, mert nagyon szeret, most is rámírt msnen. És kérdezte hogy újra összejöhetünk-e még. Nagyon megviselte a dolog.

Nekem nemkell pasi, meg nem más miatt hagytam el...

De komolyan furdal a lelkiismeret, hogy fut utánam, nyomasztónak érzem...

DE 2hét mulva megy a családjával nyaralni, korábban már engem is hivtak, és AKAROK MENNI! Pedig nemis birom a családját.


2010. júl. 2. 11:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja a lényeg lemaradt:

Mégsem tudnám nélküle elképzelni az életemet, mert már tegnap este rossz volt... És nem akarom vele megszakítani a kapcsolatot, mert nem menne...és belehalnék ha mással lenne, és nemtudnék róla semmit...

Szóval most ilyen "haverok" vagyunk, mert ő (is) igényli a társaságomat.

2010. júl. 2. 11:14
 2/12 A kérdező kommentje:

Újrakezdeni meg nem tudnám, mert gyereknek érzem magam egy kapcsolathoz, szerintem nem birom a kötöttséget, vagy nemtudom. Olyan rossza amióta hazajöttünk...hiányzik az a lazaság...

Úgy érzem nem vagyok érett semmire... 17évesen

A barátom 20elmúlt.

2010. júl. 2. 11:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most még persze, hogy úgy érzed nem tudsz nélküle meglenni, hiszen megszoktad, hogy vele vagy.

Várjatok egy kis időt, addig ne keressétek egymást és majd rájössz, hogy mit érzel.

Azt azért tudd, hogy az élet nem csak nyaralásokból áll ám...

2010. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzel szerelmet iránta, akkor mit? Szexuálisan kívánod? Hát ha ő is megelégszik ennyivel, lehettek jó "haverok", de úgy tűnik, ő szeret téged...

Mivel te úgyis hiába próbálnád "magadra erőltetni", hogy beleszeress, nem fog menni - meg értelme sem lenne - szerintem inkább hagyd békén, akkor egy idő után talál valakit, aki viszontszereti...

Ne akard kisajátítani, ne játssz vele, ha már nem kell, csak azért, mert "nem tudnád elviselni, ha összejönne mással".

2010. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Érzek iránta valamit, mert tuti hogy nem közömbös.

De nem a szexualitás a lényeg, mert nem arra épült a kapcsolatunk.

2010. júl. 2. 11:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

majd jobb lesz ne félj...egyszer megtalálod a párod.


nekem se lelkem se szívem és mégis van kapcsolatom...

2010. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor az "ebből még akármi lehet" szakaszban van a kapcsolatotok... Nem jöttetek össze túl hamar, anélkül, hogy egyáltalán megismertétek volna egymást? Nem vagyunk egyformák, nem mindenkinél működik a szerelem első látásra...

Viszont ha így van, ezt őszintén meg kellene mondanod a srácnak, akar-e arra várni, amíg kialakul benned valami, (esetleg nem akar-e meghódítani :D)

2010. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2010. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

most 3.-án lettünk volna 8hónaposak.

Megirtam neki msnen, hogy hagyjon egy kicsit... mert furdal a lelkiismeret mégjobban, és tudom hogy neki is idő kell, hogy lehiggadjon.

Annyira sajnálom, hogy megbántottam mindennel, olyan rossz:( De sajnos nem megy

2010. júl. 2. 11:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, mert van lelkiismereted, és nem szeretsz másoknak fájdalmat okozni.

Lehet, hogy emiatt sajnálod őt, és ezért érzed nagyon rosszul magad.

Szeretsz is vele lenni nagyon, mert fontos ember az életedben, és jó vele lenni, jó társaság, gondolom valahogy így lehet.

Ha viszont úgy érzed, hogy nem szerelem, és igazából 17 évesen még valóban nem vagy teljesen érett a szerelemre, persze 5 évesen is azok vagyunk az óvodában, de még másra kell koncentrálnod. Barátkoznod, kapcsolatokat kiépíteni, a jövődet építgetni.

Ebbe szerintem ez a fiú teljesen belefér, legyetek barátok, ha hiányzik, aztán majd meglátjátok, hogy elég-e ez nektek. Esetleg barátként is elmehetnél velük nyaralni.

2010. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!