Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, ti mit szoktatok...

Srácok, ti mit szoktatok csinálni az ilyen kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem passzol a topic, de jobbat nem találtam, vagy figyelmetlen voltam... Ez igazából 2 kérdés:


1. Eddig is a nők vonzottak, megnéztem őket, sokukat szexinek tartottam meg minden, de az utóbbi pár nap hihetetlen... Megyek a WestEndben, vagy bárhol, jó csaj, bré feláll... És komolyan, meglátok jó csajt, egyből ez van. Voltam már több csajjal is, utóbbi 2 hónapban volt szexuális kapcsolatom, stb. Miért van ez?


2. Ebből kifolyólag a hancúrléc oldalra csúszik a boxerban és kellemetlen... Eddig nem volt ilyen... Ti mit csináltok ilyenkor?


2010. nov. 5. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
semmit, ez normális.
2010. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked akkor már egy női biciklire is megmozdul? Ha kamasz vagy akkor normális, ha felnőtt, irigyellek.
2010. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok, de eddig nem volt ilyen, utóbbi 2 napban áll fel vmiért minden jó csajra :/
2010. nov. 5. 20:51
 4/5 anonim válasza:
hehh, velem is ez van, én ilyenkor benyúlok a zsebembe a telefonomért, de közben megigazítom a kardom h ne álljon olyan feltűnően :D
2010. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vazz, él meg inkább kitolom a csipőmet, hadd lássák csak, nagy ember nagy bottal jár :D


ha meg észreveszi a csaj, még meg is csóválom. szedtem már fel így nőt...

2010. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!