Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nőgyógyászatra kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nőgyógyászatra kell mennem, de nagyon kellemetlen helyzetben vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jó lehet lehurrogni.. 16 leszek decemberben, nem volt még barátom, nem is feküdtem le senkivel, de önkielégítést szoktam csinálni. 2 ujjal is.. na most a nőgyógyász látni fogja hogy kivagyok tágulva. anyum viszont megfog ölni.

(fáj a petefészkem azért kell mennem)

A nőgyógyász biztos azt fogja mondani hogy már voltam sráccal..:S Most mit tegyek?


2011. okt. 24. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hur
2011. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:
az "orvosi titok" fogalma mond valamit?
2011. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem volt még barátom"

Gondolom ez anyádnak is feltűnt,ha felügyelet alatt élsz,nem úgy,mint egy átlagos 16 éves-nincs okod aggódni.

Remélem nem dugtál fel magadnak semmit.Nincs ebben semmi szégyellni való,mindenki maszturbál.

2011. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó orvosi titoktartás .. rendben de ha bent lesz Anya is akkor necces lesz..:S

Igen komoly még nem volt. ilyen 2-3 hetes ahol találkoztunk2-3szor szóval nem is nevezhető kapcsolatnak.

és nem dugtam fel magamnak semmit:D

2011. okt. 24. 22:21
 5/12 napietus ***** válasza:

jaj, édes gyerekem...mit gondolsz, az orvos anyád előtt fog megvizsgálni? és közben kommentálja, hogy "hát ez bizony ki van tágulva, kedves anyuka", vagy mi :D?


ne legyél már nagyonhülye...

2011. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Ujjazástól olyan könnyen nem tágulsz!
2011. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2 évvel ezelőtt is voltam és akkor bent volt.

jól van..parázni lehet nem?:D

2011. okt. 24. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, édes istenem... az orvos ki fogja küldeni anyádat. Egyébként egyedül is elmehetsz, mert már elmúltál 14. Ahhoz meg az égadta világon semmi köze jóanyádnak, hogy maszturbálsz.
2011. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még ha bent is van, akkor is latin szavakat fog mormolni. Nem fogja azt mondani hogy ki van tágulva..semmilyen nyelven..csak annyit hogy rendben van. Nem mellesleg a rendelőben mindig van egy elzárt rész, függönnyel vagy ajtóval. Anyukád semmit nem fog megtudni az egészből. Egyébként ez még nem látszik meg. Ha minden nap egy néger faszi jó nagy farokkal legalább 5* megdugna, na akkor az látszódna.
2011. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A doki első mondata a következő lesz:

-Na,itt látom nem lesz szükség a kacsára.:D

2011. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!