Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszoktatni egy...

Hogy lehet leszoktatni egy 11éves fiút a Counter Strike nevű játékról?

Figyelt kérdés
Agresszív,függő,mióta játszik.
2010. júl. 2. 15:27
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
régebben focizott,mindig a haverjaival lógott.de mostanában csak ezzel foglalkozik sajnos,akármi van,1napra elmegy nagyihoz,visszajön,cs-zik,merthogy jujj 1 napig nem gépezett.a haverjai hívását is lemondja a cs miatt sajnos.állataink vannak,most épp van 6 kis tengerimalac,de velük sem foglalkozik.
2010. júl. 2. 15:45
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te dolgod,ez így igaz,hanem a szülők felelőssége,de te nem tehetsz róla,hogy sajnálom,hogy neked kell ilyenekkel foglalkozni...

Talán nem kellene mindig engedni,hogy a gép előtt üljön.Én 11 évesen annyi mindennel el tudtam foglalni magam,zavarjátok ki a barátaival focizni,mondd,hogy most neked fontosabb dolgok miatt a gép,küldjétek el nagymamához,nem fog megártani neki egy kis bevásárlás,vagy kerti munka.11 évesen még a nyári tábor is beválik,sporttáborban vagy természethez kapcsolódóban garantáltan nem engedik,még csak gép közelébe sem....nézz utána neten,vannak olyanok,amelyek rendkívül olcsóak és kedvezményeik vannak,ha az anyagiak gondot jelentenek.

De ő elsősorban gyerek,a gyereknek pedig,legalábbis felénk,azt kell csinálni,amit az anyja,apja,nagyanyja,nagyapja,tanára,felnőtt mond neki.Ha nincs lehetőségetek elküldeni egy kicsit,akkor meg hát el kell tiltani a géptől,11 évesen azért ne ő döntse már el,mit szabad.18/L

2010. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, h ezek csak ideiglenes megoldások. Te hány éves vagy? Beszéld meg szüleitekkel, h mi van, és mondd meg, h szoktassák le, vagy ha vagy már elég idős segíts rajta te. Magyarázd el neki, h ártalmas játék, és ne engedjétek játszani egy bizonyos időnél többet/nap. Még csak 11 éves, lehet vele bírni. Nem az a legjobb megoldás, ha "eldugjátok" előle, mert annak az is lehet a vége, h internetkávézókba fogja tölteni ideje nagy részét, hogy játszhasson. Beszélni kell vele. Vagy ha nem lehet vele beszélni, mondjátok meg neki, h csak akkor játszhat, ha ezt meg ezt megcsinálta. Pl megsétáltatja a kutyát - 10 perc játszás, kitakarít - 15 perc játszás, így kevesebb ideje marad játékra. Ne erőszakkal akadályozzátok meg, mert attól csak mégjobban fogja akarni, és egyre több,indent lesz képes megtenni érte. Van ilyen ismerősöm, nem is egy. 17 éves, a szüleitől lopja a pénzt, suli helyett, meg utána is ilyen helyeken tölti az idejét, mindig hazudik, stb. A másik meg 20 éves, soha sehova nem megy, szülei külföldön dolgoznak, nagymamája nem tud vele mit csinálni, szinte egész nap csak játszik. Minél előbb beszéld meg a szüleitekkel a problémát, és segítsetek rajta! Minél tovább, annál agresszívebb lesz. Ráadásul mégcsak 11, nem kéne ilyenekkel játszania. Lepd meg egy autós játékkal.
2010. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Én is jelszóval védetném le a gépet. Előbb utóbb lemegy focizni a haverjaival.:)
2010. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

(15.58 vok)

a jelszó nem megoldás. Akkor lehet használni, ha pl túllépte a napi megbeszélt/megengedett időt. Akko lehet büntiből 1 napra lejelszavalni.

2010. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=U4Tr9IhJ3cg


Vagy rakj jelszót a gépre.

2010. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%

Engem a swat miatt már majdnem kidobott az asszony:)))

Nem tudom mit tanácsoljak, egy 11 évesnek nem ajánlhatsz fel nunit helyette:)))

Komolyabb sportra kellene beíratni, amin legalább van heti 3-4 edzés. Ha még marad ideje gépezhet. Azzal érvelj, hogy mikor majd csajoznia kell gyenge formátlan lesz a teste. Ez általában beválik.

2010. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
itt felirat is van hozzá. Amúgy a BIOS-ban beállítanék indítási jelszót a gépnek, és meg is van oldva. Ha nem ért a gépekhez nem lesz meg a cmos reset jumper se :) akkor meg csak a jelszóval lehet bekapcsolni a gépet.
2010. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
3. vagyok: ezt mondtam, ha letölti ujra töröld le megint. előbb utobb megfogja unni.
2010. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!