Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy titkolnotok...

Volt már, hogy titkolnotok kellett, hogy nem dolgoztok? Akár elmentetek könyvtárba, baráthoz?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 10:18
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
46%
Előbb még nem az egyetemről lógtál?
2019. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mi értelme lenne?
2019. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
68%
Miért kellett volna titkolnom? Nyilván volt olyan hogy 2 éve 2 héti itthon voltam mint munkanélküli mert megszűnt a munkahelyem és nem találtam másik állást hogy rögtön megszakítás nélkül dolgozhassak tovább. Itthon elmondtam a családnak hogy ez van így jött össze, de mivel akkor már megvolt az új állásom csak nem azonnali kezdéssel így abban a 2 hétben legalább kipihentem magam.
2019. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim válasza:
86%
igen volt. Anyam kirangatott Angliaba hogy ha nem megyek fosulira akkor dolgoznom kell! Elso munkahelyem egy raktarban volt, ahol minden fonok indiai volt es hat mondanom se kellett mennyire utaltak es csesztettek... egy hetet turtem de mar eletkedvem nem volt bemenni .. aztan anyam eroltetese ellenere nem mentem be 1 het utan! O ugy tudta bejarok dolgozni .. en kozben vegig buszoztam Londont es talaltam masik munkat ahol megbecsultek!
2019. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Felmondtam új lehetőség nélkül, mert már egész egyszerűen nem bírtam tovább. Ugyanakkor egy családtagnak (aki rendszeresen jár ott, ahol lakom) nem kellene tudnia ezt.


Egyébként egy ismerősöm volt úgy, hogy reggel elindult otthonról, mintha dilgozni menne, mert egy rokonával állandó konfliktus lett volna.



Szóval más is járt már így? :(

2019. márc. 7. 11:05
 6/49 anonim ***** válasza:
89%
Aki környezet - és mások által ennyire befolyásolható, azok közül biztosan sokan jártak már így.
2019. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Nem akarok egy kapcsolatot megrontani.

Egyébként jogilag is keresztbe tehet.



Inkább könyvtárban tanulok és keresek másik állást.



Jó, tudom, itt bántásokat fogok kapni, mert ez az oldal ilyen.

2019. márc. 7. 11:11
 8/49 anonim ***** válasza:
90%

"Egyébként jogilag is keresztbe tehet."


Ki, hogyan?

Senkinek semmi köze ahhoz, higy dolgozol e és a világon semmi jogi lépest nem lehet ellene tenni.

2019. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
82%

Nem szeretnék bántani senkit, csak túl sokszor olvasni mostanában - és elmúlt hónapokban ilyen kérdéseket: "félévet halasztottam, de nem mondhatom el, könyvtárba menjek, buszozzak?" - kísértetiesen hasonló,...

Mindegyik ilyen arra a rettegésre alapul, hogy "akkor mások mit szólnak", "közelbeni rokon megláthat ha buszozok", "anyám koleganője is akkor megy, meglát, megmondja anyámnak hogy nem járok be egyetemre", stb...

E kérdés-sorozat hónapok óta megy és ez is arra emlékeztet...

2019. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Na, ez annál is jobban fáj, mint amire számítottam. :(


Nem ő vagyok. Egyébként azzal a kérdezővel is egyetértek, én is titkoltam 3 éve a BSc-n, ha lógtam.



Lehet, hogy nem lesz hol laknom, ha felbőszítem Apumat.

Plusz csak mi vagyunk egymásnak, senki másunk sincs.

A súlyosan mentálisan beteg anyám van még. :(

2019. márc. 7. 11:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!