Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám még mindig kisgyerekk...

Az anyám még mindig kisgyerekként kezel! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

mindjárt F/14 és az egyik lány akivel összeismerkedtem, az tudna velem találkozni egyszer, mert nem lakik túl közel... és anyám el akart vinni strandra, én mondtam neki hogy nem lehet azon a napon mert "randim" lesz, de ő le se sz*rja azt mondta tegyük át a következő napra.. jól van, áttettük, és a strandon meghívtak apámék barátai egy másik strandra. Én mondtam anyámnak, hogy ez nem lehet mert nekem programom van, menjenek el nélkülem. erre is azt mondta hogy tegyük át másik napra. viszont ha most is átteszem a barátnőm idiótának fog tartani. és az lenne a konkrét kérdés, hogy


Színleljek betegséget, vagy szálljak szembe anyámmal?

-ha beteget színlelek, félő hogy itthon maradnak,

-ha szembe szállok anyámmal akkor meg leordítja a fejemet és talán meg is pofoz..


KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!


2010. júl. 2. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Tedd át következő napra...
2010. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
mond a bnődnek,hogy a szüleid sajnos te hiába akarsz menni nem tudsz,mert velük kell menned,mert nem engednek el...ha szeret megérti...vagy sírva könyörögj a anyádnak...:D
2010. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
miért nem hivod el a bnődet strandra veletek?
2010. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy azért kezelnek kisgyerekként, mert az vagy :D
2010. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki azt, hogy anya tiszta ciki lemondani már megint, azt hiszi majd, hogy nem vagyok rá kíváncsi. Te mit szóltál volna, ha egy srác minden randi időpontot lemond ugyanazzal a kifogással?
2010. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
71%

Én már elkergettem anyámat :D

El is költözött XD

Szállj szembe vele!Egy pár pofont megér a csaj ....nem ?:D


F/15

2010. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oks kössz mindenkinek!
2010. júl. 2. 20:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én egy anya vagyok, a fiam 16 éves, úgyhogy átlátom a szitut.Betegséget semmiképpen ne színlelj, mert tuti, hogy otthon maradnak.Én legalábbis ezt tenném.Mond meg anyudnak, szeretnél ezzel a lánnyal találkozni, ha most is átvágod, többet nem áll Veled szóba.Szerintem az őszinteséggel többre mész.És mond meg Neki, hogy mit csinálnátok, amíg ők strandolnak.Az sem rossz ötlet, hogy elviszitek magatokkal Őt is.Ha semmiképpen nem enged, akkor se szállj Vele szembe,[még csak 14 vagy], viszont a pofozással nem értek egyet SEMMIKÉPPEN!Sok sikert!
2010. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

de imádom amikor ilyen szakértők válaszolnak a kérdéseimre :)

anyai válasz anyai gondjaimra :)

2010. júl. 2. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha otthon is ilyen gúnyosan beszélsz, ne csodálkozzál semmin.
2010. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!