Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfi tényleg ennyire...

Ez a férfi tényleg ennyire hüly€ vagy csak engem kezel úgy mint egy gyereket?

Figyelt kérdés

volt barátomról van szó aki 41 (nincs családja, gyereke) éves és egyszerűen vagy tényleg van valami baja vagy engem kezel kislánynak. nem igazán működtek a dolgok, próbáltam neki elmondani h nem vagyok boldog így meg nem megy ez így nekem, erre csak mosolyog teli szájjal és néz rám, se szó se beszéd. semmire nem mond semmit. egyszerűen nem fogja fel hogy szakítani akarok vele, csak mosolyog és néz. mintha nem is érdekelné az egész. azt hiszi hogy viccelek, nem vesz komolyan úgy érzem csak egy hisztis kislánynak tekint. szerintetek?

23 vagyok és 15 hónapig vegetáltunk együtt.


2011. szept. 17. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ne mreagál semmire csak vigyorog? Lehet hogy egy viaszbábúval van dolgod?? :O

Na de viccen kívül, valószínűleg azrét kezel kislánynak, mert hozzá képest az is vagy (apád lehetne! És jobban örülne, ha ennek megfelelően viselkednél, nem lenne véleményed, elvárásod, csak őt istenítenéd...

Vagy azt akarja elérni, hgoy te dobd őt, ezért neki nem kell..

így vagy úgy: Ne foglalkozz vele, hagyd ott...

2011. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha már azt érzed, hogy úgy kezel, mint egy gyereket, akkor úgy is kezel. Nekem is voltak idősebb próbálkozóim, és az egyik folyamatosan a lányának tekintett, rám hagyott mindent, hadd beszéljek, úgyis ő tudja jobban, mert már csak a "tapasztalata miatt is". Szóval folyamatosan rámverte azt a tizen+ évet. Még mindig az idősebbek tetszenek, de a mostani kellő alázattal kezeli a korkülönbséget, elismeri, ha igazam van, és én is, ha neki, tudjuk úgy kezelni egymás hibáit, hogy nem kenjük a korra, sőt a kor mint téma soha elő sem jön.


26/N

2011. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál,hogy azért viselkedik így mert pontosan azt akarja elérni,hogy te lépjél?Hogy fogd a kis cuccodat és kilépj az életéből??Így nem az van,hogy ő dobott téged,és így megszabadul a felesleges szakítási veszekedésektől..
2011. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
úgy hangzik mintha retardált lenne
2011. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Korábban próbált apáskodni felettem hogy nem visz ki cigit venni mert az rossz stb... most arról leszokott már, most csak úgy kezel szerintem mint egy gyereket. ahogy írtad Te is rám hagyja a dolgokat.
2011. szept. 17. 16:19
 6/12 A kérdező kommentje:
lehet tényleg ez volt a célja. de már régebben is neki futottam a szakításnak és visszatért az életembe, mert azt hitte csak viccelek. akkor vissza sikerült jönnie, de most betelt a pohár és olyanokat is mondtam neki hogy végleg le akarom zárni.
2011. szept. 17. 16:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mosolyog azon, hogy szakítasz, mert már hallotta ezerszer és még egyszer se szakítottál igazán
2011. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a szitu, ugyanilyen pasi és ugyanennyi éves! Én dobtam!!!

Még ma dobd ki. Én pár hónap alatt dobtam, elég gyorsan kijött ez. 41 éves és egyedül van az már alapban gyanús lehet.

2011. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tényleg vége már. csak eléggé megsértett több dologgal. például ezzel a kelletlenségével, érzéketlenségével meg hogy így lekezelt. elveszett az önbizalmam mellette teljesen.
2011. szept. 17. 16:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Kicsit ismerős ez a "nemtörődömség"..

Viszont, nem feltétlen a korotokkal van a gond, akár ettől még jól is kijöhetnétek.


Szerintem az, h 41 és nincs/nem volt még családja, mutat valami felé.. Szerintem még nem nőtt be a feje lágya. Amúgy a férfiaknak //tisztelet akinek előbb, a kivételeknek// 35 fele szokott kb...

Neki még 40 fölött sem sikerült...

De amit írtál, az nagyon kevés, nem ismerjük a teljes szitut, pl. hányszor és mikkel bántott meg.

Az, h "nem enged cigit venni" nem feltétlen apáskodás. Egyszerűen jót akart neked, ne mérgezd magad.. Egyik fél jót akar a szerelmének, ebben nincs semmi rossz, sőt...


Lehet tényleg hisztis vagy? Talán egy 25 éves mellett is az lennél, ha folyton megbánt... Nem?


Válasz a kérdésedre: szerintem mindenkivel úgy viselkedne, mint veled, mert még nem érett meg a "felnőtt férfi" címre...

2011. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!