Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nők számára...

Egyedülálló nők számára milyen lehetőség van a családalapításra?

Figyelt kérdés
Csupán az örökbefogadás marad (a párokat előnyben részesítik ha jól tudom)? Esetleg van valakinek ismerete hímivarsejtbankokról, illetve annak működéséről?

2019. márc. 8. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Semmi esely nincs part talalni es vele csaladot alapitani? Vagy egeszsegugyi okai vannak?

Bocsi ha tapintatlan vagyok.

Igen sajnos az egyedulallokat altalaban a sor vegere teszik. Mindenkepp azokat reszesitik elonyben akik hazasok ugyanis ugy gondoljak az egy biztosabb pont a gyermeknek illetve egesz csaladban nohet fel. Igaz nem minden esetben van igy de ez a toeveny.

2019. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A magánéletem nem úgy alakult, gyermeket viszont szeretnék, így ez maradt lehetőségként csupán.
2019. márc. 8. 22:16
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy hasznos oldal, itt minden infót megtalálsz:

[link]

2019. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

Lombikra is mehetnek egyedulalloak. Olyankor spermabankbol tortenik a megtermekenyitesre szant himivarsejtek beszerzese. Azaz random hogy ki lesz az ismeretlen apuka.


Egyeb lehetosegek:

1. Kocsmaban, azorakozohelyen, nyaralaskor (kulfold, belfold) folszedni egy ejszakara vagy nehanyra egy jo kinezo ferfit (jobb esetben elotte kikerdezni a felmenoinek a genetikai betegsegeirol, rakrol, cukorbetegsegol, mentalis problemakrol) es nem vedekezni. Ha osszejon belole a baba, akkor azt meg kell tartani, apukat messzire elkerulni (ezert erdemes nem a lakohely kozelebol alanyt valasztani).

2. Jobaratot megkerni csinaljon neked gyereket. Elhiheted sok foleg szoknyapecer ferfi (sogor, haver, barat, munkatars) ha nincs kotottseg bevallalnak gyerekcsinalast. (Sok ilyen ajanlatot kaptam en is, amikor egyedulallokent gyereket akartam volna.)

3. Legalabb 1-2 honapot kibirni valakivel, hogy lasd milyen ember es milyen egeszsegileg, elfelejteni vedekezni es amikor mar osszejott a baba, szepen kirakni a szuret anelkul, hogy a babarol tudomast szerezne.


Ez utobbiak eleg necces dolgok, de hamarabb lesz beloluk baba, mint egyedulallokent orkbefogadasbol.

2019. márc. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Lombik esetleg ? Persze nem olcso mulatsag de az orokbefogadas is sok idot venne igenybe akar eveket is mire sikerulne orokbefogadnod. A lombikot te hordanad ki es te szulned es gyorsabban menne. Nyilvan nem ravenni akarlak csak ez is egy jo lehetoseg akar
2019. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem van egy egyedálló női ismerősöm aki lassan 40 éves és nincs párja/ férje. Valahogy mindig úgy alakult, hogy vagy a nőismerősömnek voltak magasak az igényei a férfiakkal szemben, vagy ha volt férfi akkor az illető férfi nem vette komolyan a kapcsolatot. De gyereket akart.

Lombikprogram vagy bejön vagy nem, és ha nem egészségügyi gondja van akkor nem is olcsó. Ő könnyen megoldotta. Kiszemelt magának egy férfit aki bejött neki, és egy éjszakás kaland lett belőle. Elmondása szerint 3x feküdt le vele, majd terhes lett. A pasas nem akart komoly kapcsolatot, így pár szex után szépen le is lépett. A nőismerősöm nem bánta. A pasas elment, ő meg babát várt. Azóta megszületett a kislánya, de a pasas nem tudja, hogy apa lett. Végül is a nevén kívül semmit nem tudott róla, de neki így is jó.

2019. márc. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
Semilyen .
2019. márc. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha gondolod adhatunk egy esélyt annak, hogy összejöjjünk ha gondolod. Én is épp párt keresek magamnak és szívessen alapítanék családot! Én kezdeményeztem! :) Irj privátot ha szeretnél velem beszélgetni!
2019. márc. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Az a család alapítás ha van vagy lesz férjed és gyereked.
2019. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem hiszem el, hogy ennyire nem lehet normális férfit találni
2019. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!