Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap megyek a párom családjá...

Holnap megyek a párom családjához ebédre, tippek a túlélésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, eljott ez a pillanat is, amitol mindig is “rettegtem”, hogy megismerjem a párom családját. Nyilván tökre érdekel meg minden, meg várom is, de van bennem egy pici félelem is. Sokan lesznek, a párom nagyszülei, szülei, az EGYIK nővére és lehet annak a haverja, akkor a párom öccse és annak lehet két haverja(az egyik biztos), úgyhogy leszünk egy páran (SŐT!). Tippek a túlélésre, vagy hogy mire figyeljek oda, esetleg személyes tapasztalatok?

/egy férfi, aki hamarosan túl van a 18-on.


2019. márc. 8. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Csak férfiasan! Határozottan és lazán! :D. De adom amúgy valaki véleményét.Ha ennyien lesznek,akkor nem kell paráznod.
2019. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%
Ne egyél mérgezett ételt.
2019. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkozz ezen. Teljesen felesleges, csak egyre jobban belelovalod magad. A párod gondolom szeret azért mutat be. A többi embernek meg ne akarj megfelelni. Magadra koncentrálj. Olyan vagy amilyen. Nem tudsz úgyeem kifordulni önmagadból. Ha hosszútávon együtt maradtok a lánnyal akkor meg fognak ismerni. Aztán vagy szimpatikus leszel vagy nem. Legyél kedves mindenkivel és ennyi. Ezzel mindent megtettél a magad részéről. Esetleg kérdezd meg a barátnődet a háziasszonynak nem kéne e vinni egy csokor virágot vagy ilyesmi. Csonáld ezt egyszer végig aztán mond meg a lánynak, hogy nem bírod sz ilyen eseményeket és legközelebb ennyi ember közé ne vigyen mert neked sok.
2019. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél virágot a háziasszonynak.

Ekkora társaságban nem lesz gond. Valaki mindíg beszélni fog, nem te leszel a központban.

2019. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
68%
Érdemes a párodtól előre megkérdezni, hogy kinek mi a neve és fotó alapján memorizálni, illetve, diszkréten azt is megkérdezni tőle, hogy milyen a család vallási, politikai beállitódása, nézetei (Nem mintha arról akarnál velük beszélni, de egy előprofilozás nem árt, hogy tudd, hogy vélekednek az élet bizonyos kérdéseiben.) Visszafogott, tiszta, ápolt külső kell. Ezzel nagyban megkönnyited a saját dolgodat. Nézz a beszélgetőpartnered szemébe rendszeresen, rövid ideig. Tenyérizzadás ellen előre használj a kezedre illatmentes erős dezodort. Sok sikert!
2019. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Bemutatkozás aposnak, anyosnak: Szeva mama, papa, Sanyi vagyok. Többieknek is szeva Sanyi vagyok. Dicsérd meg anyóst, milyen dögös milf. Guríts le pár felest meg sort, hívd ki apóst próbára, ki tud többet inni. Dicsérd az ételt, meséld el a sitten mennyire hitvány volt a koszt. Csomagoltass el magadnak pluszba meg kaját.
2019. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült az ebéd?
2019. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt szerintem, a kaja meglett dícsérve (finom is volt) és úgy láttam hogy szimpatikus vagyok nekik. Hétvégente találkozunk, szóval szerintem minden okés lesz. Nekem ő az első olyan szerelmem aki be is mutat otthon, teljesen idegen helyzet volt, nagyon izgultam, de tényleg nagyon közvetlenek és rendesek velem, nagyon jó volt. Nem sok időt töltöttem velük, mert inkább a párommal voltunk kettesben, de majd ha kezd a maradék gátlás is felszabadulni bennem, akkor sokkal közvetlenebb leszek én is. :)
2019. márc. 10. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!