Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok, ha átmennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha átmennétek a párotok családjához ebédelni, és csak olyan étel van amit nem szerettek?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudtam mit reagálni. A párommal 3 éve együtt vagyunk, a családja annyira nem ismer, de voltam már párszor náluk. Nem a páromnak kellene mondani, hogy esetleg valamit nem eszem meg? De a párom annyit tett hozzá, hogy finnyás vagyok... Fordított esetben anyukám megkérdezte mit főzzön...
2018. jún. 22. 17:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%

Ha a családja nem ismersz ne várj tőlük csodát, nem gondolatolvasók.

A párodnak kellett volna gondolni rá, hogy legyen olyan étel amit szeretsz.


Viszont arra kíváncsi lennék mennyire vagy válogatós, volt olyan exem akitől agybajt kaptam pedig én sem vagyok a mindent megevő típus. Ha eljutott volna hozzánk szerintem úgy álltam volna anyám elé, hogy légyszi x-et vagy y-t főzz mert minden mást csak bizonyos körülmények közt hajlandó megenni.

2018. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Rendelnék egy pizzát.
2018. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom mit főzött a párod édesanyja, de gondolom többfélét. Valamiből azért csak tudnál enni egy keveset legalább,hogy ne sértsd meg.


Amikor a fiam barátnője jön hozzánk én előre megbeszélem Vele,hogy mit főzök.Nem szokott gyakran jönni, de ha jön, ne olyan étellel várjam már amit nem szeret.

2018. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%

Légyszi írd már le,hogy mi volt a menü.

Elhiszem,hogy glutén,tej,vegán életmódot folytatva nem figyelembe venni az igényeidet nem korrekt. Viszont ha simán válogatós vagy akkor vess magadra.

Én abban a helyzetben vagyok,hogy anyósom moslékul főz. Általában eszek itthon,úgy megyek vendégdégségbe,nála már csak egy húslevest eszek,azt nem szokta elrontani.

2018. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A zöldségeket vagy nyersen eszem meg, vagy sütve/párolva. Szóval krémlevesek, főzelékeket nem szeretem. Meg csak a színhúst eszem, a cuppogós, rágós dologat sem. Ezen kívül nem szeretem a padlizsánt, a tököt és a kelbimbót. Azthiszem ennyi :D
2018. jún. 22. 17:57
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Hu én mindent megeszek, kivéve azt, amire allergiás vagyok. Barátom édesanyja mindig csodálkozik, hogy én mindennek tudok örülni, szinte.

De nála is volt olyan, hogy elfelejtette, mire vagyok allergiás, azaz tartalmazta azt a hozzávalót.

Nem lehet mindent fejben tartani, sokszor én is elfelejtem, barátom mit nem szeret.

Ne szívd mellre.

2018. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Ez megint olyan dolog, hogy nincs igazság.

Mert oké, mondhaják azt, hogy milyen dolog vendégségben válogatni, stb, de közben meg teljesen megértem a helyzetedet.

Nálunk is, ha vendégségbe jönnek, az az első, hogy anya megbeszéli, mit főzzön, elvégre szerintem az is bunkó dolog, ha olyan ételt rakunk a másik elé amit nem tud megenni/nem szeret.

Mindenkinek egyéni ízlése van, ezt el kell fogadni és nem "magadra vess" dolgokat hozzávágni. Elvégre az emberek elég kicsi százaléka eszik meg olyan ételeket, amiket nem szeret.

2018. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Azt lehagytam, hogy ebben az esetben egyértelműen a párodnak kellett volna egyeztetnia a családdal, hogy te mit eszel meg. Elég bunkó volt, hogy csak ennyit reagált, hogy finnyás vagy.
2018. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor nem eszek. Felnőtt ember vagyok, már nem tamtamozik senki az asztalnál, ha nem eszek. Ha meg megsértődik, az az ő döntése.
2018. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem ennék semmit sem,kitalálnék valamit,nem vagyok már kisgyerek akibe bele lehet tömni minden(számomra) utálatos ételt.
2018. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!