Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom fejében megfordult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom fejében megfordult, hogy vissza menjen a családjához. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. Két és fél éve vagyunk együtt és a kislánya 3 és fél éves. A gyerek anyja szakított vele anno, a páromnak el kellett költöznie. Néhány hete azt mondta, hogy a kislány miatt menne vissza főleg, mert nem tud annyit vele lenni amennyit szeretne. Majdnem minden nap megy hozzá, Én is sokat vagyok velük. Egyelőre mi még nem vihettük el a kislányt magunkkal, ezért a kényszermegoldás. Nagyon szeretem a barátomat, és nem szeretném elveszíteni, de felőröl ez az egész. Én úgy érzem mindent megteszek, a kislány is tökre szeret engem. Mi a párommal együtt élünk, ahogy tudtam, mindig támogattam anyagilag, segítettem neki a munkáiban éjszaka, stb. Párom és az exe régen sokat veszekedtek, mostanra javult a viszonyuk, lehet, hogy ez is közrejátszik a dologban. Tavaly augusztusban a lány akarta visszaszerezni a páromat, akkor majdnem belehaltam a fájdalomba, de végül velem maradt a párom. Nem tudom mit tehetnék, lehet, hogy le kéne lépnem mielőtt súlyosbodik a helyzet.
2019. febr. 18. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ex csak kifogás.Ahhoz akar visszamenni CSAK lakni,aki tavalay próbálta visszaszerezni.Komoly.Csak a gyerek miatt.Oersze.Én nem akarnám folytatni vele,ha ez megtörtenne,bárhogy is szeretem.Ezek szerint ő Téged nem eléggé.
2019. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*Ez csak kifogás
2019. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy az van, hogy a barátod visszacsábulna az exéhez, vagy az csábítja vissza a gyereket felhasználva. Én hagynám a fenébe, menjen ha akar.
2019. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerelmes lehetsz. És úgy gondolja a párod, hgy ott lakik és veled csak találkozgat? Összejöttek már újból.
2019. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező! Ne haragudj, de a párod története nagyon sok sebből vérzik. Miért menne vissza csak a kislánya miatt az exéhez? Ahhoz az exéhez, aki kidobta őt, majd nem régen megpróbálta visszaszerezni. Itt sajnos egyértelmű, hogy a párod még mindig nem tette túl magát az exén. Sőt, nem csak nem tette túl magát rajta, hanem még megpróbálna visszamenni hozzá.


Az meg milyen már, hogy csak az exnél lehet találkozni egy 3,5 éves kislánnyal? Ne vicceljünk már, nem egy újszülöttről beszélünk, hanem egy 3,5 éves gyerekről. Egy ekkora gyereknek már egy egész hétvégét is simán ki kell bírnia az anyja nélkül. Az én gyerkőcöm 1,5 éves volt, amikor az asszony kidobott engem (előtte szeretőt tartott), de rendszeresen elhoztam már akkor is 4-5 órákra, most 2 évesen már 7-8 órákra is, többre csak azért nem, mert még anyatejes. Ha a párodnak a gyereke lenne a fontos, akkor nem az exéhez akarna visszaköltözni, hanem a sarkára állna, és nem menne bele ebbe a hülye játékba, hogy nem hozhatja el a gyereket.

2019. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen faszira ra kell adni a kabatot, aztan takarodjon. Aranyfarka van, hogy igy alazhat teged?
2019. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék? Nem kérdés, hogy kidobnám! Csalják csak nyugodtan össze-vissza az asszonnyal egymást, de én ebből a gusztustalan buliból kimaradnék.

Legközelebb pedig egy olyan pasival jönnék össze, akinek nincs gyereke!

2019. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék?

Hát először is, nem jönnék össze olyan pasival, akinek már van gyereke.

Kettő, kidobnám. N

2019. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ilyennek ki kell nyitni az ajtót, aztán takarodjon.

Ne legyèl már naív, be ne vedd már, hogy a gyerek miatt költözne vissza, mikor így is majd minden nap látja.

Húz vissza a szíve az exhez. Ennyi.

2019. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aranyszabály: Aki menni akar, annak segíteni kell csomagolni.
2019. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!