Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több, mint 7ève együtt vagyunk...

Több, mint 7ève együtt vagyunk, viszont a szüleink még nem találkoztak. Most már mikor érdemes ezt megvalósítani?

Figyelt kérdés
Párszor szóba jött kettőnk között, hogy ideje lenne, de nem tűnt jó ötletnek. Most már úgy vagyok vele, hogy minek.
2019. márc. 8. 23:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
4%
7 évig semmi,igazad van minek,eddig hazudtatok v azért legalább tudták h kapcsolatban vagytok? Hogy lehet ilyen családokban élni. :(
2019. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
Ha már amúgyis szét terveztek menni, akkor tényleg felesleges megismertetni egymàssal a szülőket.
2019. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, amikor akarjátok, nincs erre semmi általános szabály. Én se vagyok nagy híve a szülői házak összeeresztésének...
2019. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Természetesen nem titkos a kapcsolatunk. Az is közre játszott, hogy 5éven keresztül távol laktunk, jó, ha 4havonta hazajártunk egy hétvégére.
2019. márc. 8. 23:32
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyasmit, hogy szét akarunk menni. De igazad van, akkor már tènyleg fölösleges lenne, fel sem tettem volna a kérdèst.
2019. márc. 8. 23:33
 6/32 anonim ***** válasza:
8%
Kerdezo olvasd mar el meg parszor a kerdesed milyen hulyen irtad ki meg jo hogy viccet csinalnak belole! Amugy gaz hogy ennyi ideig nem is mutatkoztak be es nem ismerkedtek meg.. komoly lehet a kapcsolat
2019. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó valahol a szülő még a házastársat se ismeri,Én inkább a szülő gyerek viszonyban keresem ezeknél az okot..
2019. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Barmikor. Valamelyikotok szuletesnapja vagy húsvét (környéke).

Szulinap amiatt, mert egyikotok miatt termeszetes lehet, ha eljonnek a szulei felkoszonteni, masikotok szuleit meg siman meg lehet hivni, hogy gyertek el a paromnak szervezek szulinapi partit. ES akkor ott talalkoznak a szulok. Bar illendo elmondani, elotte!, hogy amasik szuloparos is varhatoan felbukkan az esemenyen.

Egyebkent mifelenk ha a ket szulo osseismerteteset "megszervezik" a gyerekek, akkor mindenki y ertelmezi hamarosan lanykeres lesz vagy hogy epp ezen alkalom miatt lesz az osszejovetel. Ezert ha osszehazasodni egaltalan nem akartok, akkor ovatosan a szulok osszeismertetesevel...hihi.

Husvetot azert emlitettem, mert az hamarosan lesz, semleges, mert ossze lehet "veletlen" is futni (miert ne ugyanazon a napon tudnanak csak eljonni a szuleitek es jeee veletlen talalkoztak), de szepen csinalhatjatok azt, hogy mindketten ugyanarra a napra hovjatok oket ugyanugy delelottre vagy delutanra es ugy tesztek mintha csak veletlen jott volna igy ossze es nemtartottatok fontosnak hogy szoljatok "utkozes" lesz. Igy nem lesz elvaras, hogy hu most tortenjen valami, beszelgetni ha nagyon nem talaljak egymassal a hangot, akkor a sonkafozesrol es a kinek milyen husveti szokasi vannak vagy voltak gyerekkoraban is lehet .

2019. márc. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
00:04-es mi is lassan 7 éve leszünk együtt a párommal, még se találkoztak sose a szüleink. Nem is terveztük, nem is fogjuk, hogy valaha is bemutassuk egymásnak őket, személyes okok miatt. Egy kapcsolaton semmit nem változtat, hogy ismerik-e a szülők egymást vagy sem.
2019. márc. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Mármint a két szülőpár nem találkozott egymással? Miért is kéne? A szülőknek nem kell jóban lenniük, kapcsolatban lenniük azért mert a gyerekeik együtt vannak.

Én 18 éve vagyok együtt a párommal. Apám egyszer találkozott anyósommal. Anyámmal az anyósom sosem találkozott (nem is fognak már, mert azóta meghaltak) Apósom sosem találkozott a szüleimmel ( azóta ő is meghalt)

Jó esetben a két szülő csak az esküvőn, keresztelőn, ballagásokon, és sajnos temetéseken találkoznak egymással.

2019. márc. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!