Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a gyerekek miatt...

Érdemes a gyerekek miatt együtt maradni?

Figyelt kérdés
Csak a gyerkök tartanak össze!Érdemes maradni vagy lépjünk!?
2012. máj. 29. 14:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdemes. Én gyerekként utáltam a feszült légkört, a veszekedéseket, nagyon rámentem lelkileg, és megváltás volt, hogy elváltak a szüleim 11 éves koromban.
2012. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolók konkrétumokra várnak...


Ha ennyiből szűrnénk le a következtetést, amennyit ide leírtál, semmivel sem volnál előrébb...

2012. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

lépjetek

olvasd el hán gyerek ír ide, azt kérdezve, hogy hogyan mondjam a szüleimnek, hogy inkább váljanak.

A gyereknek is jobb, ha 2 boldog szülője van,mintha 2 életunt

2012. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
72%
Nemhogy nem érdemes, nem is szabad. A rossz kapcsolat is megviseli a gyermekeket. A gyerekekhez őszintének kell lenni a maguk szintjén. Ne hazudj, ne ócsárold a másik felet. Ne feledd ő az anyja/apja akkor is ha külön vagytok, a párodhoz a jövőben is közöd lesz, mivel ott vannak a gyerekek. Lehetőség szerint intelligens ember módján beszéljétek meg a dolgokat, annak nincs értelme hogy úgy éltek egymás mellett hogy semmi közötök nincs egymáshoz. Sok sikert és kitartást.
2012. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Lépjél! Az én szüleim megvárták, hogy 18 éves legyek, és akkor váltak el, de az egész tini korom feszültségben telt. Bár előbb megtették volna.
2012. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Egyébként nincsenek veszekedések mindent halkan beszélünk meg!Megromlott a kapcsolat---nálunk ez azt jelenti hogy nincs sex ha van akkor vagy az egyiknek nem jo vagy a másiknak!Nem tudunk egymásnak ujjat mutatni,és csak vagyunk egymás mellett!Nincs gyülölködés meg egymás lehordása!Csak már nem vagyunk boldogok egymás mellett!Vannak közös programok amik nagyrészt jol is sikerülnek de már nem ugy vagyunk egymás mellett mint kéne hanem talán ugy mintha barátok lennénk!Ezt meg is beszéltük pár naoja hogy ez már nem kapcsolat!Azt mondta a párom hogy nem szeretné ha elköltöznék (ö sem fog) hanem probáljuk meg hogy egy lakásban de külön!Senki nem hozhazna fel senkit a gyerekek miatt!De müködne ez igy?Én nem hiszem!Ez igy nahy butaság szerintem!
2012. máj. 29. 14:30
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha mindketten inkább válnátok, nem érdemes. Csak nehogy szegény gyerek a válni nem akaró, otthagyott félre legyen hagyva!
2012. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

Hidd el, ha nincs is veszekedés, a gyerekekpontosan érzik mi a helyzet.

váljatok

2012. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyi a baj, azt rendbehozni kellene. Mert nincs szex, ne legyen családja, apja/anyja a gyereknek?!komolyabban kellene venni!A szerelem nem tart örökké! Csináljatok valamit, mert amit megbeszéltetek, nem fog menni hosszú távon, ha vki talál mást, biztosan vége.Ha ma nem veszekedtek, majd fogtok holnap. Párterápia? Szerintem túl sok sorozatot néztek, a való élet nem olyan!
2012. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
nem érdemes
2012. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!