Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érem el apámat es kezdek...

Nem érem el apámat es kezdek felni. Otlet?

Figyelt kérdés
Tegnap irtam apamnak messengeren egy uzenetet. Nem ment at neki es igazabol ez lehet meg nem is jelentene semmit de a munkajanal fogva neki mindig be van kapcsolva a telefonja illetve naponta tobbszor is felcsekkol facebookra. Tobb napja nem volt mar elerheto es se ott sem pedig emailen nem valaszol. Kifejezetten jo a kapcsolatunk csak ugye kint el Angliaban ezert kb. 2hetente beszelunk. Nagyon furdal a lelkiismeret hiszen tegnap vettem eszre hogy elfelejtettem neki valaszolni a nagy rohanasban. Nagyon remelem hogy jol van... Esetleg valahogy megtudom nezni hogy gmailen mikor volt fent utoljara? Elore koszonom a valaszokat!
2019. márc. 12. 18:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Telefonja is kivan kapcsolva
2019. márc. 12. 18:40
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
vársz
2019. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod anyád, apád rokonait stb
2019. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak van egy szomszédja, kollégája, akin keresztük üzenhetsz neki.
2019. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kint ismerős, akkor a munkahelyével vedd fel a kapcsolatot. Remélem nincs semmi baja.
2019. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

"Kifejezetten jo a kapcsolatunk csak ugye kint el Angliaban ezert kb. 2hetente beszelunk."

Kifejezetten jó, mégis csak 2 hetente? A 21. században? Akkor annyira mégse jó...

2019. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Az én apum a szomszéd megyében lakik naponta-két naponta beszélünk Ha 2 hetente beszéltek telefonon az minden, csak nem a nagyon szoros kapcsolat, bárki bárhol is éljen.


Ha jól értem, egy napja nem jelentkezik. Ennyi idő elteltével még teljesen felesleges akár aggódni is. Ne legyél már kisgyerek!

2019. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez baromság! Felnőtt, elfoglalt emberek nem csevegnek minden nap. Anyámmal nem túl jó a kapcsolatom, mégis naponta beszélünk, a legjobb barátaink külföldön élnek, velük havonta, de akkor jó sokat.
2019. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
1000 km van köztem és öcsém közt naponta beszélünk,ti nem vagytok jo kapcsolatban,lehet csak te hiszed...
2019. márc. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na , mi lett előkerült?
2019. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!