Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érem el apámat es kezdek...

Nem érem el apámat es kezdek felni. Otlet?

Figyelt kérdés
Tegnap irtam apamnak messengeren egy uzenetet. Nem ment at neki es igazabol ez lehet meg nem is jelentene semmit de a munkajanal fogva neki mindig be van kapcsolva a telefonja illetve naponta tobbszor is felcsekkol facebookra. Tobb napja nem volt mar elerheto es se ott sem pedig emailen nem valaszol. Kifejezetten jo a kapcsolatunk csak ugye kint el Angliaban ezert kb. 2hetente beszelunk. Nagyon furdal a lelkiismeret hiszen tegnap vettem eszre hogy elfelejtettem neki valaszolni a nagy rohanasban. Nagyon remelem hogy jol van... Esetleg valahogy megtudom nezni hogy gmailen mikor volt fent utoljara? Elore koszonom a valaszokat!
2019. márc. 12. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon furdal a lelkiismeret hiszen tegnap vettem eszre hogy elfelejtettem neki valaszolni a nagy rohanasban."


Megsértődött és szívat.

2019. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Reméljük, nincs baj. Ha csak szivat, akkor legalább jól van.
2019. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!