Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet valahogy érni hogy...

El lehet valahogy érni hogy kötelezzék az anyát a háziállatok eladására/elajándékozására? A lényeg hogy el lehessen távolítani őket

Figyelt kérdés
Egy hörcsög meg egy macska (benti) de normálisan kezelik őket (értsd nincs beteges állatimádás, nem körülöttük forog a világ, nem igénytelenek) és nincs allergiás a családban szóval ötletem sincs hogyan lehetne elérni ezt
2019. márc. 15. 17:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

megaláztatást?


tán valaki eladatta veled a te állatodat?


Nyílván ha szabályosan tartod, akkor ilyet nem tehetnek meg, így valószínűleg jogosan adatták el veled.


Vagy lehet, hogy tévedek, de ki fogja ezt bebizonyítani, ha még azt se írod le, mi történt?

2019. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%
Akkora szanalom vagy kerdezo. Bosszuvagybol az allatokat akarod eltavolittatni? Hat neked aztan van eszed meg logikad is. Teged kellene ugy eltavolitani mint egy szarcsimbokot a furol.
2019. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Mindegy majd értekezek az ügyvéddel. Valahol úgy is meg tudom fogni, ha nem ebben, majd másol.


A kérdést meg ejtem, azt hittem valami értelmes választ is olvashatok majd

2019. márc. 15. 17:59
 14/34 anonim ***** válasza:
98%
Óóó, egy ügyvédnek hamarosan nagyon vidám napja lesz 😂😂
2019. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
97%
Hát.... ha az én anyukámmal csinálnád,,, akkor világosban se mernél az utcán járkálni.
2019. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes választ csak értelmes kérdésre kaphatsz.
2019. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
azt megnézem, hogy egy hörcsögöt és egy macskát hogy pateroltattok el onnan, 2 olyan állatot, ami emberre veszélytelen, és még jól is vannak tartva
2019. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
97%

Én egy nagyon békés ember vagyok, de ha valaki el akarná venni tőlem a macskámat, vagy a kutyámat, legyen az bárki, biztos, hogy 8 napon túl gyógyulna.

A családi konfliktusokat rendezzétek másként, nehogy már az ártatlan háziállatok szívjanak, akik aztán nem tehetnek semmiről.

2019. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
97%

Ebből a szösszenetből kiderült, hogy undorító, szánalmas ember vagy.

És még buta is. Értelmes választ vársz, és mikor megkapod, (értsd, nem, nem lehet ilyet csinálni, hogy ok nélkül elveszed valaki állatait), te vagy felháborodva...

2019. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ilyenkor mindig nekiállnék magyarázni, mi a probléma egy adott dologgal, de ha az illető ezt magától nem vágja, akkor fölösleges. Alapvető emberi jóérzés kell hozzá.


Te kérdező, azt áruld már még el, hogy miféle megfontolásból hitted azt, hogy kapsz majd itt választ a kérdésedre? Amiből süt a rosszindulat, ráadásul el se vagy hajlandó érdetlmesen magyarázni, hogy mi bajod.

2019. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!