Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mit szólnátok hozzá,...

Hölgyek! Mit szólnátok hozzá, ha egy férfi szerelme jeléül magára tetováltatná a neveteket, akár intim helyre is?

Figyelt kérdés
Most nem azt szeretném, hogy kioktasson mindenki, milyen butaság, jaj ne csináld, meg fogod bánni, stb! Azt szeretném tudni, hogy milyen érzelmeket váltana ki belőletek! Hogy mit gondolnátok magatokban a dologgal, kapcsolatban, a férfivel kapcsolatban, és bármi más egyébbel! Hova tennétek magatokban ezt a dolgot...
2010. júl. 3. 14:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Hűűű, ne haragudj de én szerintem hülyének nézném az illetőt:) Pedig romantikus típus vagyok.


L/18

2010. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Én is elég szerencsétlennek tartanám, bocsi :S éretlen viselkedésre vall, valamint ciki lenne 3x áthúzni később, gondolom még fiatal vagy.


24/N

2010. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
A tetovalas orok, a szerelem nem.
2010. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%

Megkérdezném, hogy hülye vagy bazeg? Aztán majd úgy jársz mint johny deep a vinona foreverrel a s3ggén, amiből aztán vino forever lett.


Én úgy érezném, hogy egy kissé túl sokat gondol.

2010. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
hihetetlenen,hogy mennyi unatkozó pihent agyú ember van,értelme se sok van a kérdésnek,a következő kérdés mi lesz emberek? hogy a fingás milyenné teszi a kapcsolatokat,vagy mi?
2010. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
De most komolyan milyenné teszi? Ez egy jó kérdés.
2010. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
semmilyenné ez természetes folyamat,nem emiatt lesz vége egy kapcsolatnak,csak egy példát írtam.
2010. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Angelina Jolie kisasszony is ezt tette, aztán nagy fájdalmak árán sikerült megszabadulnia volt férje nevétől. A heg viszont örökre megmarad. Buta gondolat. Ne ezzel bizonyitsa a szerelmét!
2010. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Én azt hiszem hülyének nézném. :)
2010. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell lehülyézni szerintem ez tök jó kérdés!!!
2010. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!