Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább gyerekcsí...

Mi volt a legdurvább gyerekcsínyed, balhéd? Mi lett a következménye?

Figyelt kérdés

2019. márc. 28. 15:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem csínynek nevezném, mert inkább szándékos kib@$zás volt, mint vicc (amolyan bosszú), becsületsértés, személyi adatokkal való visszaélés, a következmény másfél év felfüggesztett volt. 15-16 éves lehettem.
2019. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Szekáltam egy gyereket az iskolában 5.es koromban több más gyerekkel együtt. Ragasztót öntöttem a székére és csípőspaprikát tettem az uzsonnájába mikor kiment szünetre és ehhez hasonlók. Semmi következménye nem lett.

Most sem értem miért csináltam, szégyenlem is magam érte eléggé. Az iskolában foglalkozni kellene szerintem az ilyenekkel mert a bántalmazottban és bántalmazóban egyaránt törést okoz

2019. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Cigiztem a suli vécéjében, és ki akartak rúgni emiatt, vagyis nem csak emiatt, elég balhés voltam, de ez tette az i-re a pontot. Szerencsére maradhattam, és ez is hozzátett, hogy megjöjjön az eszem. Tizedikes voltam akkor, 16 éves.
2019. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
A 2-eshez hasonló gonosz “tréfák” általánosban. Sajnos bántalmazottból bántalmazóvá váltam akkoriban, nagyon szégyellem is ezt:(
2019. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Tüzeskedtünk tesi órán a zuhanyzóban, papírzsepit égettünk. Aztán amikor megérezték a szagot, azt mondtuk, kintről jön. Még egyszer próbáltak elővenni, de akkor is letagadtuk.

A legsúlyosabb a boltból cigi lopás volt, akkoriban még sima élelmiszer boltban lehetett kapni. Sajnos elkaptak, és otthon a szülők nem voltak túl boldogok, de megúsztam annyival, hogy apuka meg anyuka beszélgessen a gyerekkel, majd ha még egyszer előfordul, akkor fognak intézkedni.

2019. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Talán 5 lehettem mikor kidekoráltam nagyim fontos könyvelési papírjait :P


Anyámék szerencséjére nem voltam balhés gyerek. Ellenben a húgom... :D

2019. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
14-15 éves koromban csúzlival szétlőttük a templom és papház ablakait. Következmény? Kegyetlen verés otthon nagyapámtól. .
2019. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Azt hiszem 8.osztályos voltam amikor lyukas óra volt az egyik közelben lévő osztálytársam kitalálta hogy menjünk fel hozzájuk idezzunk szellemet.Csak lányok páran.Elkezdtük akkor ha hiszitek hanem a házban az osszes redony egyszerre leszakadt,vagyis mint ha hirtelen leengedték volna.Nagy visitas kiabálás megijedtunk rendesen.Tömb lakásban meg egyből meghalottak a szomszédok,azt hitték ölnek valakit.Hívták az iskolát,mire visszamnetunk mar vártak bennünket.Igazgatóit kaptunk.Otthon meg elbeszelgetes volt.

Amúgy sose ijedtem meg annyira mint ott akkor.Para volt.

2019. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Ez már jó régi sztori: 7 éves lehettem. Anyám leküldött a közeli kisboltba májkrémért, ami kb. 4-5 forint volt, már nem emlékszem, de 50 forintot adott, nem volt kisebb pénze. Megláttam, hogy van banán is a boltban (ami akkor ritka volt). Vettem 3-4 darabot. A májkrémhez képest jóval drágábban.

A lökött kis agyammal betömtem az összes banánt hazáig, majdnem megfulladtam, de akkor is.., csak arra nem gondoltam, hogy a visszajárót számon kérik rajtam. Mi lett a következménye? A kemény fejmosáson kívül kívül a szó szerinti rosszullét, hányás. Sosem felejtem el.:)

De sorolhatnék még gyerekkori hülyeségeket.

50 éves leszek májusban. Ezt csak azért írom, hogy akkoriban nem lehetett "csak úgy" banánt venni, mint manapság jópár éve.

2019. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
9. vagyok. Nem jól írtam a májkrém árát, mert annyi nem lehetett, jóval kevesebb. Egy kiló kenyér 3 forint 60 filllér volt, egy kifli 40 fillér. Szóval a banán, a többit leírtam...:D
2019. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!