Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kitenni az...

Hogyan lehet kitenni az albérletből? A többi lent.

Figyelt kérdés

A lányom élettársi kapcsolata megromlott.A párja nem akar kiköltözni a lakásból! Van egy másfél éves közös kislányuk.

Van valamilyen megoldás, hogy lehetöség szerint normális emberi módon a lakás elhagyására kényszerítsük az urat?



#Albérletből kiköltöztetés #élettársi kapcsolat.
2019. márc. 30. 20:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves Ismeretlen! A bűbájos stílusodon még csiszoljál!

Az én kislányom, hogy téged idézzelek "elég tanult",de mi köze van ehhez az egésznek?? Feltettem egy kérdést,segítséget, tanácsokat vártam!

Okoskodó tahókra nincs szükségem!!

2019. ápr. 4. 09:00
 12/13 A kérdező kommentje:

Amúgy köszönöm mindenkitől a néha igazán nem túl kedves tanácsokat, a probléma megoldódott! A párja kiköltözik,hogy ne a lányomnak kelljen a picigyerekkel!!

Szerintem meg ez "A NORMÁLIS ÉS KORREKT" gondolkodás!

2019. ápr. 4. 09:07
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem írt annyira durván. Jó fej a férfi viszont jogilag nem csinálhatott volna semmit a lányod, mert a férfi néven volt a lakás.
2019. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!