Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom testvére miért viselke...

A párom testvére miért viselkedik így velem? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal. Van egy fiú testvére akivel a 1,5 év alatt kb egy mondatot beszéltünk.

Pedig volt, hogy próbálkoztam legalább úgy mikor közös beszélgetések vannak akkor hozzá intéztem a mondatom de semmit nem reagált rá soha. Most már ott tartunk, hogy nem köszön. Ha családi összejövetel van, mindenkinek köszön és ad puszit kivéve engem. Pár napja is mentünk a párom szüleihez, ő is ott volt. Köszöntem mindenkinek, ő nem köszönt vissza. Majd mikor ment haza, a párommal egymás mellett ültünk. Odament a paromhoz és tőle elkoszont. Rám meg rám se nézett, nemhogy köszönt volna.

Most már a páromnak is nagyon feltűnt, de csak annyit mondott ne foglalkozzak vele.

Engem mégis azért bánt egy kicsit a dolog.

Soha semmi rosszat nem tettem/mondtam rá, ő meg így viselkedik velem.


2019. márc. 31. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 lehetőséget látok. Vagy egy igazi topa sutyerák tarack bunkó VAGY tetszel neki és ezèrt "zár".
2019. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ki tudja. Az ilyen kérdéseket soha nem értettem, találgathatunk nyilván, de semmivel nem leszel előrébb kérdező.

Ha ennyire zavar, kérdezd meg vagy a párodat vedd rá, hogy szedje ki belőle, mi baja veled. Nem tudhatja senki, hogy tettél vagy mondtál-e olyat a múltban, amiért így viselkedik.

2019. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom lány vagy. Az első válaszoló frankót írt, de ezen kívül még lehet az, hogy tényleg bejössz neki.

Nekem volt ilyen esetem egy baráti társaságban, mikor az az egyetlen bizonyos személy került mint a xart, aztán kiderült, hogy pont azért mert qvára rám volt kattanva, csak azt hitte esélytelen.

De olyan is megeshet, hogy féltékeny a tesójára, hogy neki lett nője, ő meg egy lúzer.

2019. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!