Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? S. Ü. R. G. Ő. S....

Mit tegyek? S. Ü. R. G. Ő. S. Na van egy srác, megismerkedtem vele egy közösségi oldalon, egy személyi edző! Na és kérdezte hogy dolgozok. E nyáron, mondtam hogy dolgoznék de nincs munkalehetőség!

Figyelt kérdés

Ő mondta erre hogy ő tudna egy jó melót ha érdekel!

Írtam hogy érdekel, és mi lenne az?!

Ő válasza az volt hogy ezt csak személyesen!

Vajon milyen munka lehet?


2010. júl. 4. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Na megis milyen...
2010. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
hány éves vagy?
2010. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

személyi edző mást is jelenthet:] pl lányokat futtathat. de ez csak showderclubbos poén.


akármi lehet. jó is rossz is. majd személyesen elmondja.

2010. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
azt ajánlom ne kockáztass! Vagy mondd le, vagy szervezd úgy, h veled legyen valaki, barát, szülő, aki meg tud védeni, ha átverés lenne, ha meg nem az, akkor nem baj ha nem egyedül kell majd hazamenned, és örülhetsz az új munkának. :)
2010. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Személyi edző, azaz: kigyúrt, kopasz, nagydarab = strici

Óvatosan, főleg mert annyi pénzt tudnak ígérni, amit egy magadfajta rendes lány sosem látott, és nem is fog. Nehogy megszédítsen a dolog.

2010. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, igen ő pedig kigyurt kopasz!Szval
2010. júl. 4. 21:16
 7/15 anonim ***** válasza:
99%

Ennyire hulye te sem lehetsz!!!!!!!!

Mi olyan titkos egy munkan, hacsak nem illegalis vagy szexualis?! Foleg hogy lany vagy. Ne legyel hulye.

2010. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatossan az ilyenekkel.Én a helyedben vagy lemondanám a talit vagy vkit vinnék magammal.Amúgy jó lenne tudni hány éves vagy...
2010. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő írt rád, akkor tudom, hogy ki lesz az... ő ilyen MLM-es, ügynökös melót szokott ajánlani, azért kell neki a személyes találkozás, mert akkor sokan már nem koptatják le egyből.
2010. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
bocs már kiírtad mire válaószoltam...
2010. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!