Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az az "edző sorozat"?

Mi az az "edző sorozat"?

Figyelt kérdés

A Fegyencedzés könyvet olvasom most, szeretnék is belekezdeni, viszont nem találtam meg benne, hogy mi az az edző sorozat, viszont az edzéstervekhez ezt írja. Gondolom az én hibám, elég felületesen olvasok, viszont még egyszer nem szeretném elolvasni, gondolom egyszerűbb lenne leírni pár szóval :)

Előre is köszi a válaszokat

13/F


2011. nov. 5. 21:23
 1/5 lulu77 ***** válasza:
Hát én elolvasnám újra, nem vagyok benne biztos, hogy a bemelegítést, nyújtást, szabályos gyakorlatvégzést tökéletesen megértetted ezek után - nem sértegetlek, csak azért mondom, mert ezek a legfontosabbak kb az egész edzésben... Amúgy egy edző sorozat az mondjuk 10 fekvő. 3 edző sorozat meg 3*10. Remélem így érthető. Ha van még ködös rész és nem akarod elolvasni akkor kérdezz nyugodtan, válaszolok ha tudok - én február óta csinálom..
2011. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ment a zöld kéz :)

És a 10 a példádban azt jelenti, amennyit meg tudsz csinálni, de úgy, hogy utána már összeesel, vagy valahogy máshogy kell kiszámítani azt a 10-et? :)

2011. nov. 5. 21:58
 3/5 lulu77 ***** válasza:
Ezt is írja - lehet tényleg jobb lenne elolvasni még egyszer, nem kötekedésből -, addig csináld, amíg SZABÁLYOSAN végre tudod hajtani!!! Magyarul nem végkimerülésig kell. A szabályos meg fekvőnél pl az hogy 2 másodpercig tart míg lemész, vársz 1 másodpercet és tartod magad, majd 2 másodperc amíg kitolod magad. Mivel lassan csinálod sokkal megerőltetőbb... És ne siess az ismétlésszám emelésével csak azért, hogy szintet lépj hamar, a későbbiekben fogod megbánni, hidd el. Az alapok is fontosak, ne csikarj ki szabálytalan ismétléseket a sorozat végén, inkább csinálj kevesebbet, de azt jól!
2011. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kiderült hogy hol a hiba, letöltöttem a könyvet, mivel nincs pénzem megvenni, és kimaradt a letöltésből az a rész, amiben ezek le vannak írva :/
2011. nov. 5. 22:11
 5/5 lulu77 ***** válasza:

*****

*****


Remélem jó, én nem próbáltam...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!