Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? S. Ü. R. G. Ő. S....

Mit tegyek? S. Ü. R. G. Ő. S. Na van egy srác, megismerkedtem vele egy közösségi oldalon, egy személyi edző! Na és kérdezte hogy dolgozok. E nyáron, mondtam hogy dolgoznék de nincs munkalehetőség!

Figyelt kérdés

Ő mondta erre hogy ő tudna egy jó melót ha érdekel!

Írtam hogy érdekel, és mi lenne az?!

Ő válasza az volt hogy ezt csak személyesen!

Vajon milyen munka lehet?


2010. júl. 4. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Csakis nyilvános helyen, ismerősökkel a közelben.
2010. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
találsz te másik munkát, ami tisztességes és nem kockáztatsz vele ekkorát. vigyázz magadra!
2010. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok kopasz, olyan munkát én is adhatok neked, amit a srác akar...
2010. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm én is naív vagyok, na de nem ennyire!!!?


Kérdezd meg tőle még neten keresztül, hogy milyen munkáról lenne szó, ha akkor sem felel akkor csessze meg! Nehogy találkozz ilyen alakokkal, ezzel akkor behálózni.


Nem is értem miért álltál vele szóba. Hány éves vagy tényleg és mennyi? Gondolom nagy a korkülönbség...


Na mindegy sztem találsz rengeteg munkát. Én is elkezdtem keresgélni(nem is regisztráltam szövetkezetbe) és lám kaptam normális melót a Balcsin...


L/18

2010. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy 17 vagy.
2010. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!