Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Keserű hat év házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keserű hat év házasság után megismerkedtem valakivel és el akarok válni. Van egy 5 éves kislányom, a férjemnek mekkora esélye van hogy nála maradjon a lányunk? Nincs közös vagyon, az ő apja nevén van a lakás amiben eddig éltünk.

Figyelt kérdés
Hat évig voltunk házasok, de az első két év után megváltozott, inni kezdett, és nem törődött velünk...A gyermekünk miatt adtam neki több esélyt hogy megváltozzon... mindeközben kapcsolatom lett valakivel,aki a lányommal együtt szeret és közös életet tervez, egyenlőre közös albérletbe mennénk,majd vennénk lakást is...A férjem családja nevén van a lakás amiben a házasságunk alatt éltünk...félek,hogyha kiderül,hogy van valakim, pereskedni akar a gyerekért,csak hogy bosszút álljon... Hátrányt jelent,ha úgy indítom be a válást,hogy közben már van valakim?
2008. aug. 11. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. A válásod oka nem az új pasi, hanem a régi iszákossága. Tudsz majd úgy érvelni, hogy azért kerestél új társat, mert elviselhetetlennek érezted a másik piálását, a kilátástalan életet. Keress tanúkat, ha odáig kerül a dolog...
2008. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az esélyesebb az ő iszákossága miatt, és amiatt hogy még kicsi a gyermek és inkább az anyának itélik. Nem igazán van olyan ok ami miatt nem igy lenne. Munkahelyed van, lakásod lesz még talán előny is hogy normális kapcsolatot találtál. Bár én a helyedben azért kihagynám hogy szexuális kapcsolatod is volt, mert az házasságtörés. de nem hiszem hogy a gyermek ügyében ez számitana. debiztos ami biztos inkább mondd azt hogy megismerkedtetek és kedvesebb meg jószívűbb férfit találtál de szex még nem volt köztetek. Csak amiatt az eshetőség miatt hogy ha a férjed esetleg talál egy jobb ügyvédet akkor kártéitést is kérhetnek házasságtörésért.
2008. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze nincs a dolognak ahhoz hogy volt szex vagy nem. a bíróságon ezt nem fogja senki megkérdezni tőled. nincs esélye az exednek mert van munkád lesz fedéla gyerek feje fölött, nem vagy kurva nem drogozol és nem veszélyezteted a gyereket. a gyerek jár suliba .oviba stb... ezt fogják nézni semmi mást. pontosan tudom mert én ugyanebben a helyzetben voltam.
2008. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki véleményét, igazán fontos volt, hogy tudjam, hogy a lányom velem maradhat... és azok alapján amilyen válaszokat kaptam megnyugodtam...
2008. aug. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!