Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy roma...

Megismerkedtem egy roma fiúval, félek mit fog szólni a családom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemen megismerkedtem egy roma fiúval, említettem már a családban, hogy van valakim, csak azt felejtettem még elmondani, hogy roma származású. Mondták, hogy most már szívesen megismernék, az egyik hétvégén a családi grillezésre hívjam meg. Félek, hogy nem fogják elfogadni őt, és az nekem nagyon rosszul esne, mert mi szeretjük egymást. Talán még a szüleim lennének a nyitottabbak rá, de a nagyszülőket ismerve, ők borzasztó előítéletesek. A fiú egyébként egyszerű családból jött, de a szülei dolgoznak, anyja ápolónő, apja karbantartó egy cégnél, de nem kiabálósak, nem bűnözők, nagyon rendes emberek, én úgy ismertem meg őket.


L/23


2019. ápr. 13. 23:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%
Érzelmi zsarolást a nevelés útján tanulják. Nem genetika.
2019. ápr. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%

Uuristen.. Ha normalis es szereted nem mind1?? Milyen egy rasszista vilagban elunk, itt a legtobb kommentol hanynom kell. :(


F24 - Feherboru felcigany, akirol ranezesre meg se mondanad hogy az, de buszken szid meg masokat is ha elotte egy gyanutlan tarsasag a ciganyokat szidalmazza... (milyen kur*a gyakori :( )

2019. ápr. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%
Ez elobbi vagyok, meg annyi ha meghivod grillezni a szuleid, nagyszuleid is latni fogjak milyen ember igy legalabb, egy probat meg er!! Ha e miatt sztornozonod kell a fickot legalabb had egyen egy jot :D :D
2019. ápr. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
Mondd, hogy indiai.
2019. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Inteligens, becsületes roma származású embereket szinte mindenki elfogad, még a közvetlen családját is, ha ők is rendesek.

De ha párkapcsolat, családalapítás kerül sorra akkor már korlátozódik az elfogadottság, mert akkor a közvetlen felmenők mellé, társulnak a testvérek, nagybácsik, unokatestvérek stb, akik lehetnek trógerek is, de hát ők is a család hoz tartoznak, a roma gyerek nem fogja kitagadni a rokonait , szóval a szülők emiatt tartanak a roma származású "barátoktól", mert jár hozzájuk a pereputty is.

2019. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Először is, ha a fiú udvarias, tisztességes, és intelligens, becsületes, akkor nincs mitől félnetek. Ne feledd, ha nem fogadják el, az a szüleid problémája, nem a tiéd.
2019. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
36%
Te mindenkit megmutatsz a családnak, akivel bszol? Bőven elég akkor megmutatni valakit, ha komolyabb, 2 év után.
2019. ápr. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!